« galvenā        draugiem.lv/LAMB  
Kā mūs atrast?    Show your Card!       
 
   
 

 

Pārbaudīsim sava auto gaismas!

(11.09.2009)

Katru gadu diennakts gaišajam laikam kļūstot īsākam, palielinās ceļu satiksmes negadījumu skaits, kuru rezultātā cieš gan autovadītāji gan kājāmgājēji. Latvijas Automoto biedrība ik gadu pievērš tam uzmanību un aicina autovadītājus pārbaudīt un noregulēt automašīnu gaismas.

Lai palīdzētu autovadītājiem, jau desmito gadu pēc kārtas Latvijas Automoto biedrība sadarbībā ar AAS ERGO Latvija, DUS „Viada”, OCTA un CSDD piedāvā iespēju bez maksas pārbaudīt un noregulēt autogaismas, lai tumšajā diennakts laikā varētu braukt droši un bez jebkāda riska.

Akcijas „Autogaismas – kārtībā” mērķis ir ne tikai samazināt ceļu satiksmes negadījumu un tajos cietušo skaitu, bet arī infomēt plašu autovadītāju loku par traģiskajām sekām, kādas var būt bojātu autogaismu izmantošanai. Tā sākās pie tirdzniecības centra „ALFA” 11. septembrī plkst 11:00.

Ceļu satiksmes drošības direkcijas informācija liecina, ka lielākais negadījumu skaits bijis tieši tumšajā diennakts laikā. Savukārt, 14,6% autovadītāju aizvadītajā gadā nav veiksmīgi izgājuši ikgadējo tehnisko apskati tieši bojātu vai nenoregulētu autogaismas.

Akcijas organizators, Latvijas Automoto biedrības prezidents Juris Zvirbulis uzsver: „Desmit gadu pieredze liecina, ka autovadītāji, tuvojoties rudenim un ziemai, ne vienmēr pievērš pietiekamu uzmanību, gaismu stāvoklim. Mēs vēlamies atgādināt autovadītājiem, cik svarīgs ir labi apgaismots ceļs, kā arī cik svarīgi, lai Jūs labi redzētu citi satiksmes dalībnieki. Tādēļ mēs aicinām ikvienu vadītāju izmantot mūsu piedāvāto iespēju pārbaudīt gaismas, lai veicinātu pašu, kā arī pārējo satiksmes dalībnieku drošību.”

Autovadītājiem ir ne tikai iespēja pārbaudīt un noregulēt auto gaismas, bet arī noteikt logu slotiņu nodiluma pakāpi.
Akcija notiek pie tirdzniecības centriem „ALFA”, Rīga Plaza, Zoom, Galereja Azur, Spice un K-Rauta, kā arī „Viada”degvielas uzpildes stacijās Rīgā, Daugavpilī, Jēkabpilī un Liepājā. Plašāk par akcijas vietām lasiet pielikumā.

Kopā ar Latvijas Automoto klubu šogad akciju atbalsta AAS ERGO Latvija, DUS „Viada”, Ceļu Satiksmes Drošības direkcija, un OCTA. ERGO Latvija valdes locekle Ingrīda Ķirse uzsver: „Ikdienas dinamiskajā darba ritmā cilvēki, tostarp autovadītāji nereti nemana rudens iestāšanos, kad dienas kļūst īsākas un ātrāk satumst. Tomēr tas nav attaisnojums, un drošībai uz ceļa ir jābūt ikviena satiksmes dalībnieka prioritātei neatkarīgi no dažādiem apstākļiem.”Iepriekšējie raksti:
09.10.2018 » Vai drons izvilks no stagnācijas?
30.08.2018 » Uz skolu ar segveju?!
29.06.2018 » Vai iespējams pilnībā novērst bojāeju uz ceļiem? Jā!
25.04.2018 » Ziemassvētku dāvana, kuru negaidām!
07.03.2018 » Satiksmes drošību vai peļņu budžetam?!
28.11.2017 » Kad nelaime atnāk brēkdama
25.10.2017 » Vai autovadītājs ir budžeta lāpītājs?
14.09.2017 » Pērkam automašīnu vai pārvietošanās iespēju?
28.08.2017 » Kā mainās OCTA?
21.07.2017 » Aizaugušas ceļa zīmes kā dabas stihija vasarā!

 
 

Juris Zvirbulis

Jau daudzus gadus LAMB ir līdzās autobraucējiem, lai pildītu savu galveno uzdevumu – radīt drošības sajūtu ceļā. Autovadītājam svarīgi zināt, ka viņam vienmēr ir uz ko paļauties grūtā brīdī, neatkarīgi no laika apstākļiem un diennakts stundas.

Ar cieņu
Juris Zvirbulis
LAMB autokluba prezidents

 
Copyright © .:: LAMB ::. 2005-2019. All Rights Reserved

Latvijas Reitingi Top.LV
autoevakuators, evakuators, auto evakuators, SOS autoevakuators, SOS evakuators, diennakts SOS evakuators autoevakuācija, auto evakuēšana, auto pārvietošana, auto palīdzība uz ceļa, uz ielas, uz šosejas, auto tehniskā palīdzība uz ceļa, auto transportēšana Latvijā, evakuatora pakalpojumi, evakuatora palīdzība, automašīnu evakuācija, automašīnu transportēšana, automašīnu ievilkšana, automašīnu izvilkšana no grāvja, automašīnu labošana uz ceļa ( pēc situācijas ), automašīnu pārvietošana, bojātu automašīnu transportēšana, bojātu auto evakuācija, bojātu auto uzglabāšana, avarējušu, pēc avārijas automašīnu transportēšana, pārvietošana, vilkšana, diennakts auto SOS palīdzība, diennakts autoevakuācija, diennakts auto evakuācija, diennakts autoevakuators, diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, evakuatora pakalpojumi, evakuācija, iestigušu mašīnu izvilkšana, izvilkšana no grāvja, bedres, nogādāšana mājās, servisā, birojā, stāvlaukumā, SOS diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, SOS diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, ielas, šosejas, autostrādes ( ceļā ), izbraukumā, SOS palīdzība, tehniskā palīdzība ceļā, transporta līdzekļu transportēšana, transporta līdzekļu evakuācija, tehnika palīdzība uz ielas Centrs , Āgenskalns, Bolderāja, Beberbeķi, Bieķensala, Bieriņi, Bišumuiža, Bukulti, Buļļi, Botāniskā dārza rajons, Brasa, Brekši, Čiekurkalns, Dārziņi, Daugavgrīva, Dārzciems, Dreiliņi, Dzirciems, Grīvas masīvs, Grīziņkalns, Iļģuciems, Imanta, Jaunciems, Jaunmīlgrāvis, Jugla, Katlakalns, Klīversala, Ķīpsala, Kleisti, Kundziņsala, Lucavsala Ķengarags, Mangaļsala, Mežciems, Mežaparks, Pārdaugava, Pļavnieki, Purvciems, Pētersala , Rumbula, Sarkandaugava, Šampēteris, Suži, Šmerlis, Teika, Titurga, Torņakalns, Vecāķi, Vecrīga, Vakarbuļļi, Vecmīlgrāvis, Zasulauks, Ziemeļblāzma, Ziepniekkalns, Zolitūde, Spilve, Berģi, Autoevakuācija, Palīdzība uz ceļa, Evakuators Rīgā, Autopalīdzība Rīga, Evakuatori Rīgā, Diennakts auto palīdzība, Diennakts SOS, Diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, Diennakts auto evakuācija, Auto evakuators, Autoevakuators, Auto evakuācija, Automašīnu evakuācija, Auto evakuēšana, Automobiļu atvēršana, Auto piestartēšana, Dzinēja piestartēšana, Auto pārvietošana, Automašīnu pārvietošana, Auto palīdzība uz ceļa, Auto tehniskā palīdzība, Bojātu automašīnu transportēšana, Auto transportēšana, Auto transportēšana Latvijā, Autoevakuatora palīdzība, Automašīnu izvilkšana no grāvja, Automašīnu labošana uz ceļa, Auto remonts uz ceļa, Automobiļu transportēšana, Bojātu auto evakuācija, Avarējušu automašīnu evakuācija, Auto evakuācija, Evakuatora, autoevakuatora pakalpojumi, Evakuācija pēc avārijas, SOS palīdzība uz ceļa, Tehniskā palīdzība ceļā, Transporta līdzekļu transportēšana, evakuācija