« galvenā        draugiem.lv/LAMB  
Kā mūs atrast?    Show your Card!       
 
   
 

 
Žans Tods Rīgā

Žans Tods aicina vairāk ieklausīties autovadītājos

16. novembrī vizītes laikā Latvijā Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) prezidents Žans Tods (Jean Todt) uzsvēra autovadītāju, satiksmes drošības ekspertu un sabiedrisko organizāciju viedokļu un vērtējumu nozīmi, valsts un pašvaldību institūcijām pieņemot lēmumus, kuri skar satiksmes drošību un autovadītāju intereses.

“Sabiedriskajām organizācijām un valsts institūcijām ir aktīvi jāsadarbojas, lai satikmes drošības pilnveidošana būtu visu iedzīvotāju interesēs. Tikai dažādu viedokļu apkopošana un analīze sekmē sabiedrībai nozīmīgāko lēmumu pieņemšanu,“ uzsvēra Žans Tods.

FIA prezidents augstu novērtēja Autokluba LAMB ieguldījumu satiksmes drošības stiprināšanā, pasniedzot Autokluba LAMB prezidentam Jurim Zvirbulim īpašu FIA sertifikātu par paveikto darbu ceļu satiksmes drošības veicināšanā. „Mums ir svarīgs FIA prezidenta viedoklis par satiksmes drošības politiku, kā valsts un nevalstisko spēlētāju kopēju komandu ar vienotu uzdevumu, sakaut pretinieku, kuru sauc - negadījums uz ceļa. Žanam Todam ir ievērojama pieredze šādā spēlē, un viņa redzējums un piedalīšanās noteikti palielina optimismu par iespējamo uzvaru”, uzsver Autokluba LAMB prezidents Juris Zvirbulis.

Žans Tods apmeklē Latviju un citas Baltijas valstis FIA organizētā “Globālā Ceļu drošības  plāna” ietvaros. Plāns ir nozīmīgs šā gada maijā uzsāktās, ANO izsludinātās “Ceļu drošības dekādes” stūrakmens, kuras mērķis ir desmit gadu laikā ievērojami samazināt ceļu satiksmes negadījumu un tajos bojā gājušo skaitu. Minētā iniciatīva ir balstīta uz pieciem pīlāriem, kuri ietver ceļu drošības vadību, automašīnu drošību, satiksmes dalībnieku drošību, drošāku ceļu infrastruktūru un pēc avārijas palīdzību. Vizītes ietvaros FIA prezidents tikās ar Latvijas Ministru prezidentu Valdi Dombrovski un satiksmes ministru Aivi Roni. Rīgas Motora muzeja apmeklējuma laikā Žans Tods iepazinās ar ceļu satiksmes drošības aktualitātēm Latvijā, kā arī vairākiem satiksmes drošības projektiem.

FIA, kā vadošā, 227 nacionālās auto un moto organizācijas apvienojošā federācijā, ir miljoniem biedru 132 pasaules valstīs, piecos kontinentos, kas paver unikālu pieredzes apmaiņas un savstarpējās komunikācijas iespēju. Latvijā tās dalīborganizācijas ir Latvijas Automobiļu federācija un Autoklubs LAMB.

 
Autokluba LAMB prezidents Juris Zvirbulis saņēmis vēstuli no Starptautiskās Automobiļu federācijas prezidenta Žana Toda. Vēstulē izteikta pateicība par viesmīlīgo uzņemšanu Žana Toda vizītes laikā Latvijā. FIA prezidents augstu novērtējis tikšanās ar Latvijas Ministru prezidentu Valdi Dombrovski un satiksmes ministru Aivi Roni. Pateicība izteikta arī Autokluba LAMB darbiniekiem, kuri piedalījās Žana Toda vizītes norisē.
 

LAMB preses dienests

 
 

Juris Zvirbulis

Jau daudzus gadus LAMB ir līdzās autobraucējiem, lai pildītu savu galveno uzdevumu – radīt drošības sajūtu ceļā. Autovadītājam svarīgi zināt, ka viņam vienmēr ir uz ko paļauties grūtā brīdī, neatkarīgi no laika apstākļiem un diennakts stundas.

Ar cieņu
Juris Zvirbulis
LAMB autokluba prezidents

 
Copyright © .:: LAMB ::. 2005-2019. All Rights Reserved

Latvijas Reitingi Top.LV
autoevakuators, evakuators, auto evakuators, SOS autoevakuators, SOS evakuators, diennakts SOS evakuators autoevakuācija, auto evakuēšana, auto pārvietošana, auto palīdzība uz ceļa, uz ielas, uz šosejas, auto tehniskā palīdzība uz ceļa, auto transportēšana Latvijā, evakuatora pakalpojumi, evakuatora palīdzība, automašīnu evakuācija, automašīnu transportēšana, automašīnu ievilkšana, automašīnu izvilkšana no grāvja, automašīnu labošana uz ceļa ( pēc situācijas ), automašīnu pārvietošana, bojātu automašīnu transportēšana, bojātu auto evakuācija, bojātu auto uzglabāšana, avarējušu, pēc avārijas automašīnu transportēšana, pārvietošana, vilkšana, diennakts auto SOS palīdzība, diennakts autoevakuācija, diennakts auto evakuācija, diennakts autoevakuators, diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, evakuatora pakalpojumi, evakuācija, iestigušu mašīnu izvilkšana, izvilkšana no grāvja, bedres, nogādāšana mājās, servisā, birojā, stāvlaukumā, SOS diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, SOS diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, ielas, šosejas, autostrādes ( ceļā ), izbraukumā, SOS palīdzība, tehniskā palīdzība ceļā, transporta līdzekļu transportēšana, transporta līdzekļu evakuācija, tehnika palīdzība uz ielas Centrs , Āgenskalns, Bolderāja, Beberbeķi, Bieķensala, Bieriņi, Bišumuiža, Bukulti, Buļļi, Botāniskā dārza rajons, Brasa, Brekši, Čiekurkalns, Dārziņi, Daugavgrīva, Dārzciems, Dreiliņi, Dzirciems, Grīvas masīvs, Grīziņkalns, Iļģuciems, Imanta, Jaunciems, Jaunmīlgrāvis, Jugla, Katlakalns, Klīversala, Ķīpsala, Kleisti, Kundziņsala, Lucavsala Ķengarags, Mangaļsala, Mežciems, Mežaparks, Pārdaugava, Pļavnieki, Purvciems, Pētersala , Rumbula, Sarkandaugava, Šampēteris, Suži, Šmerlis, Teika, Titurga, Torņakalns, Vecāķi, Vecrīga, Vakarbuļļi, Vecmīlgrāvis, Zasulauks, Ziemeļblāzma, Ziepniekkalns, Zolitūde, Spilve, Berģi, Autoevakuācija, Palīdzība uz ceļa, Evakuators Rīgā, Autopalīdzība Rīga, Evakuatori Rīgā, Diennakts auto palīdzība, Diennakts SOS, Diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, Diennakts auto evakuācija, Auto evakuators, Autoevakuators, Auto evakuācija, Automašīnu evakuācija, Auto evakuēšana, Automobiļu atvēršana, Auto piestartēšana, Dzinēja piestartēšana, Auto pārvietošana, Automašīnu pārvietošana, Auto palīdzība uz ceļa, Auto tehniskā palīdzība, Bojātu automašīnu transportēšana, Auto transportēšana, Auto transportēšana Latvijā, Autoevakuatora palīdzība, Automašīnu izvilkšana no grāvja, Automašīnu labošana uz ceļa, Auto remonts uz ceļa, Automobiļu transportēšana, Bojātu auto evakuācija, Avarējušu automašīnu evakuācija, Auto evakuācija, Evakuatora, autoevakuatora pakalpojumi, Evakuācija pēc avārijas, SOS palīdzība uz ceļa, Tehniskā palīdzība ceļā, Transporta līdzekļu transportēšana, evakuācija