« galvenā        draugiem.lv/LAMB  
Kā mūs atrast?    Show your Card!       
 
   
 

 
Tikšanās Igaunijā

Igaunijā izvērtē ANO Ceļu drošības dekādes gaitu

No šā gada 5. līdz 7. augustam Igaunijas pilsētā Viru tikās Latvijas Automoto biedrības (LAMB), Lietuvas autokluba (LAS), Igaunijas autokluba (EAK) un lielākās Somijas tehniskās palīdzības kompānijas FALCK vadības pārstāvji. Tikšanās dalībnieki pārrunāja līdzšinējo sadarbību un aktualitātes satiksmes drošības jomā.
 
Kā uzsvēra LAMB prezidents Juris Zvirbulis, satiksmes drošība vieno visus autovadītājus neatkarīgi no tautības, automašīnas markas vai pārstāvētās valsts. LAS prezidents Rimvidas Anusauskas, EAK ģenerāldirektors  Jaanus Laas un FALCK direktors Johans Lindstroms atzina, ka sadarbība ir svarīgs ieguldījums satiksmes drošības stiprināšanā.
 
LAMB un pārējie tikšanās dalībnieki ir Starptautiskās automobiļu federācijas (FIA) biedri, kuri ne tikai pilnībā atbalsta nepieciešamību aktīvi rīkoties, lai mazinātu globālo satiksmes negadījumu skaita pieaugumu, bet arī īsteno akcijas un pasākumus šī mērķa veicināšanai.
 
Par nozīmi, kāda tam tiek piešķirta ne tikai Eiropas Savienībā, bet arī globālā mērogā liecina 11. maijā startējusī Apvienoto Nāciju Ceļu drošības dekāde, kas ANO dalībvalstīs turpināsies līdz pat 2020. gadam  http://www.actionforroadsafety.org/. Tās mērķis ir samazināt satiksmes negadījumu skaitu organizējot nacionālus, reģionālus un globālus satiksmes drošību veicinošus un izglītojošus pasākumus. Dekādes ietvaros FIA, kas jau vairāk nekā 100 gadus rūpējas par ceļu satiksmes drošības stiprināšanu, ir izstrādājusi Globālo Ceļu drošības plānu, kurā aicina iesaistīties tās sastāvā esošos 227 autoklubus 132 pasaules valstīs piecos kontinentos, kā arī valsts un pašvaldību institūcijas.
 
Igaunijā tikšanās dalībnieki augstu novērtēja pieredzi, kuru sniedz regulāras tikšanās, tajā skaitā arī kopējā atpūtas programma, kas sekoja darba pārrunām.

LAMB preses dienests.

 
 

Juris Zvirbulis

Jau daudzus gadus LAMB ir līdzās autobraucējiem, lai pildītu savu galveno uzdevumu – radīt drošības sajūtu ceļā. Autovadītājam svarīgi zināt, ka viņam vienmēr ir uz ko paļauties grūtā brīdī, neatkarīgi no laika apstākļiem un diennakts stundas.

Ar cieņu
Juris Zvirbulis
LAMB autokluba prezidents

 
Copyright © .:: LAMB ::. 2005-2019. All Rights Reserved

Latvijas Reitingi Top.LV
autoevakuators, evakuators, auto evakuators, SOS autoevakuators, SOS evakuators, diennakts SOS evakuators autoevakuācija, auto evakuēšana, auto pārvietošana, auto palīdzība uz ceļa, uz ielas, uz šosejas, auto tehniskā palīdzība uz ceļa, auto transportēšana Latvijā, evakuatora pakalpojumi, evakuatora palīdzība, automašīnu evakuācija, automašīnu transportēšana, automašīnu ievilkšana, automašīnu izvilkšana no grāvja, automašīnu labošana uz ceļa ( pēc situācijas ), automašīnu pārvietošana, bojātu automašīnu transportēšana, bojātu auto evakuācija, bojātu auto uzglabāšana, avarējušu, pēc avārijas automašīnu transportēšana, pārvietošana, vilkšana, diennakts auto SOS palīdzība, diennakts autoevakuācija, diennakts auto evakuācija, diennakts autoevakuators, diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, evakuatora pakalpojumi, evakuācija, iestigušu mašīnu izvilkšana, izvilkšana no grāvja, bedres, nogādāšana mājās, servisā, birojā, stāvlaukumā, SOS diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, SOS diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, ielas, šosejas, autostrādes ( ceļā ), izbraukumā, SOS palīdzība, tehniskā palīdzība ceļā, transporta līdzekļu transportēšana, transporta līdzekļu evakuācija, tehnika palīdzība uz ielas Centrs , Āgenskalns, Bolderāja, Beberbeķi, Bieķensala, Bieriņi, Bišumuiža, Bukulti, Buļļi, Botāniskā dārza rajons, Brasa, Brekši, Čiekurkalns, Dārziņi, Daugavgrīva, Dārzciems, Dreiliņi, Dzirciems, Grīvas masīvs, Grīziņkalns, Iļģuciems, Imanta, Jaunciems, Jaunmīlgrāvis, Jugla, Katlakalns, Klīversala, Ķīpsala, Kleisti, Kundziņsala, Lucavsala Ķengarags, Mangaļsala, Mežciems, Mežaparks, Pārdaugava, Pļavnieki, Purvciems, Pētersala , Rumbula, Sarkandaugava, Šampēteris, Suži, Šmerlis, Teika, Titurga, Torņakalns, Vecāķi, Vecrīga, Vakarbuļļi, Vecmīlgrāvis, Zasulauks, Ziemeļblāzma, Ziepniekkalns, Zolitūde, Spilve, Berģi, Autoevakuācija, Palīdzība uz ceļa, Evakuators Rīgā, Autopalīdzība Rīga, Evakuatori Rīgā, Diennakts auto palīdzība, Diennakts SOS, Diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, Diennakts auto evakuācija, Auto evakuators, Autoevakuators, Auto evakuācija, Automašīnu evakuācija, Auto evakuēšana, Automobiļu atvēršana, Auto piestartēšana, Dzinēja piestartēšana, Auto pārvietošana, Automašīnu pārvietošana, Auto palīdzība uz ceļa, Auto tehniskā palīdzība, Bojātu automašīnu transportēšana, Auto transportēšana, Auto transportēšana Latvijā, Autoevakuatora palīdzība, Automašīnu izvilkšana no grāvja, Automašīnu labošana uz ceļa, Auto remonts uz ceļa, Automobiļu transportēšana, Bojātu auto evakuācija, Avarējušu automašīnu evakuācija, Auto evakuācija, Evakuatora, autoevakuatora pakalpojumi, Evakuācija pēc avārijas, SOS palīdzība uz ceļa, Tehniskā palīdzība ceļā, Transporta līdzekļu transportēšana, evakuācija