« galvenā        draugiem.lv/LAMB  
Kā mūs atrast?    Show your Card!       
 
   
 

 
LAMB saņem balvu

LAMB saņem uzticības un lojalitātes balvu

Autoklubs LAMB saņēmis starptautiskās autoklubu organizācijas ARC Europe balvu par lojalitāti un uzticību. To pasniedza ARC Europe tīkla direktors Hans Bikmans (Network Director Hans Biekmann), kurš augstu novērtēja Autokluba LAMB panākumus, attīstot tehnisko palīdzību uz ceļa, un piesaistot sadarbības partnerus visā Latvijā. Savukārt ARC Europe direktoru padomes un Eiropas lielākā autokluba ADAC padomes priekšsēdētājs Stefans Millers (Stefan Müller) augstu novērtēja LAMB progresu, pilnveidojot tehniskos elementus un sagatavojot personālu atbilstoši vienotajām Eiropas Savienības autoklubu prasībām. Saeimas priekšsēdētāja biedre Solvita Āboltiņa, uzstājoties apbalvošanas svinīgajā ceremonijā, uzsvēra tehnisko novitāšu ieviešanas nozīmi.

Balva tika pasniegta ARC Europe organizētajā, ikgadējā konferencē, kas šogad no 27. līdz 29. oktobrim notika Rīgā. Starptautiskajā konferencē piedalījās 39 autoklubu pārstāvji ne tikai no Eiropas, bet arī Kanādas, Austrālijas un Apvienotajiem Arābu Emirātiem. Tās laikā dalībnieki iepazinās ar autoklubu aktualitātēm, jaunākajiem tehnikas sasniegumiem, īstenojot palīdzību autovadītājiem uz ceļa, piemēram, eZvana ieviešanas gaitu Eiropas Savienībā. Lai sniegtu pēc iespējas efektīvāku palīdzību autovadītājiem, konferences laikā tika apspriestas arī tādas novitātes kā uzlabojumi informācijas menedžmentā, mobilitātes programmas, kvalitātes problēmu monitoringa paātrināšana, personiskās brīdinājuma aparatūras ieviešana un automašīnas atrašanās vietas noteikšana, izmantojot satelīta tehnoloģijas.

Uzstājoties Rīgas konferences ietvaros ekonomikas ministrs Atis Kampars akcentēja pasākuma lomu, stimulējot mobilitāti un autotūrismu, kā nozīmīgu valsts ekonomiskās attīstības priekšnoteikumu. Kopumā dalībnieki augstu novērtēja pasākuma viesu uzņemšanas programmu, kuru nodrošināja Latvijas autoklubs. „Aktīva starptautiskā sadarbība un pieredzes apmaiņa ir būtisks priekšnoteikums, lai autovadītāji būtu apmierināti gan ar LAMB, gan arī citu autoklubu darbu”, uzskata LAMB prezidents Juris Zvirbulis.

Nākamā ARC Europe konference notiks 2011. gadā Vīnē.

LAMB preses dienests


ADAC padomes priekšsēdētājs Stefans Millers (Stefan Müller) pasniedz balvu Autokluba LAMB prezidentam Jurim Zvirbulim.

 
 

Juris Zvirbulis

Jau daudzus gadus LAMB ir līdzās autobraucējiem, lai pildītu savu galveno uzdevumu – radīt drošības sajūtu ceļā. Autovadītājam svarīgi zināt, ka viņam vienmēr ir uz ko paļauties grūtā brīdī, neatkarīgi no laika apstākļiem un diennakts stundas.

Ar cieņu
Juris Zvirbulis
LAMB autokluba prezidents

 
Copyright © .:: LAMB ::. 2005-2019. All Rights Reserved

Latvijas Reitingi Top.LV
autoevakuators, evakuators, auto evakuators, SOS autoevakuators, SOS evakuators, diennakts SOS evakuators autoevakuācija, auto evakuēšana, auto pārvietošana, auto palīdzība uz ceļa, uz ielas, uz šosejas, auto tehniskā palīdzība uz ceļa, auto transportēšana Latvijā, evakuatora pakalpojumi, evakuatora palīdzība, automašīnu evakuācija, automašīnu transportēšana, automašīnu ievilkšana, automašīnu izvilkšana no grāvja, automašīnu labošana uz ceļa ( pēc situācijas ), automašīnu pārvietošana, bojātu automašīnu transportēšana, bojātu auto evakuācija, bojātu auto uzglabāšana, avarējušu, pēc avārijas automašīnu transportēšana, pārvietošana, vilkšana, diennakts auto SOS palīdzība, diennakts autoevakuācija, diennakts auto evakuācija, diennakts autoevakuators, diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, evakuatora pakalpojumi, evakuācija, iestigušu mašīnu izvilkšana, izvilkšana no grāvja, bedres, nogādāšana mājās, servisā, birojā, stāvlaukumā, SOS diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, SOS diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, ielas, šosejas, autostrādes ( ceļā ), izbraukumā, SOS palīdzība, tehniskā palīdzība ceļā, transporta līdzekļu transportēšana, transporta līdzekļu evakuācija, tehnika palīdzība uz ielas Centrs , Āgenskalns, Bolderāja, Beberbeķi, Bieķensala, Bieriņi, Bišumuiža, Bukulti, Buļļi, Botāniskā dārza rajons, Brasa, Brekši, Čiekurkalns, Dārziņi, Daugavgrīva, Dārzciems, Dreiliņi, Dzirciems, Grīvas masīvs, Grīziņkalns, Iļģuciems, Imanta, Jaunciems, Jaunmīlgrāvis, Jugla, Katlakalns, Klīversala, Ķīpsala, Kleisti, Kundziņsala, Lucavsala Ķengarags, Mangaļsala, Mežciems, Mežaparks, Pārdaugava, Pļavnieki, Purvciems, Pētersala , Rumbula, Sarkandaugava, Šampēteris, Suži, Šmerlis, Teika, Titurga, Torņakalns, Vecāķi, Vecrīga, Vakarbuļļi, Vecmīlgrāvis, Zasulauks, Ziemeļblāzma, Ziepniekkalns, Zolitūde, Spilve, Berģi, Autoevakuācija, Palīdzība uz ceļa, Evakuators Rīgā, Autopalīdzība Rīga, Evakuatori Rīgā, Diennakts auto palīdzība, Diennakts SOS, Diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, Diennakts auto evakuācija, Auto evakuators, Autoevakuators, Auto evakuācija, Automašīnu evakuācija, Auto evakuēšana, Automobiļu atvēršana, Auto piestartēšana, Dzinēja piestartēšana, Auto pārvietošana, Automašīnu pārvietošana, Auto palīdzība uz ceļa, Auto tehniskā palīdzība, Bojātu automašīnu transportēšana, Auto transportēšana, Auto transportēšana Latvijā, Autoevakuatora palīdzība, Automašīnu izvilkšana no grāvja, Automašīnu labošana uz ceļa, Auto remonts uz ceļa, Automobiļu transportēšana, Bojātu auto evakuācija, Avarējušu automašīnu evakuācija, Auto evakuācija, Evakuatora, autoevakuatora pakalpojumi, Evakuācija pēc avārijas, SOS palīdzība uz ceļa, Tehniskā palīdzība ceļā, Transporta līdzekļu transportēšana, evakuācija