« galvenā        draugiem.lv/LAMB  
Kā mūs atrast?    Show your Card!       
 
   
 

 
LAMB komandai 3. vieta Eiropā!
Sīvā cīņā 22 komandu konkurencē Latvijas Automoto biedrības (LAMB) izlase ieguva trešo vietu 25. Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku forumā (European Traffic Education Contest) Maķedonijas galvaspilsētā Skopjē. Tās organizē Starptautiskā Automobiļu federācija (FIA), kuras dalīborganizācija kopā ar citiem Eiropas autoklubiem ir arī LAMB. Latvijas komandai bija vienāds punktu skaits ar mājiniekiem, kuriem otro vietu nodrošināja labāki rezultāti praktiskajās braukšanas disciplīnās. Sacensības uzvarēja Krievijas autokluba izlase.
 
Latviju pārstāvēja Anastasija Noskova un Rihards Matīss Lipsnis no Baložu vidusskolas, kā arī Airita Motivāne un Matīss Tīrums no Ozolkalna pamatskolas. Jaunieši uzvarēja CSDD organizētajā Latvijas Jauno satiksmes dalībnieku forumā, kas šogad notika jau 18. reizi.
 
“Apzinīga attieksme pret satiksmes drošību ir jāmāca jau no mazotnes, ģimenē un skolā. Šādas sacensības ir nozīmīgs solis izpratnes, zināšanu un atbildības veicināšanā,” uzskata LAMB  prezidents Juris Zvirbulis.
Latvijā Jauno satiksmes dalībnieku forums tiek rīkots vairākās kārtās un šogad tas notika jau 18.reizi. Sākotnēji sacensības notiek reģionos, bet foruma finālā jūnijā tika noskaidroti astoņi labākie zēni un meitenes. Augusta sākuma CSDD organizēja speciālu nometni, kuras noslēguma pārbaudījumos tika izraudzīti četri labākie bērni.
 
Arī nākamgad tiks organizēts Latvijas Jauno satiksmes dalībnieku forums, kurā būs iespējams piedalīties ikvienam 10–12 gadus vecam skolēnam, kurš vēlas attīstīt savu riteņbraukšanas prasmi un papildināt zināšanas satiksmes drošības jautājumos. 2011.gada Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku forums norisināsies Parīzē.
 
LAMB jau 12 gadus nodrošina Latvijas komandas dalību Eiropas sacensībās. Atbalstītāji ir arī "OKarte", kas rūpējas par balvām sacensību uzvarētājiem un OCTA, kas finansē Latvijas Jauno satiksmes dalībnieku forumu.
 

LAMB preses dienests.

 
 

Juris Zvirbulis

Jau daudzus gadus LAMB ir līdzās autobraucējiem, lai pildītu savu galveno uzdevumu – radīt drošības sajūtu ceļā. Autovadītājam svarīgi zināt, ka viņam vienmēr ir uz ko paļauties grūtā brīdī, neatkarīgi no laika apstākļiem un diennakts stundas.

Ar cieņu
Juris Zvirbulis
LAMB autokluba prezidents

 
Copyright © .:: LAMB ::. 2005-2019. All Rights Reserved

Latvijas Reitingi Top.LV
autoevakuators, evakuators, auto evakuators, SOS autoevakuators, SOS evakuators, diennakts SOS evakuators autoevakuācija, auto evakuēšana, auto pārvietošana, auto palīdzība uz ceļa, uz ielas, uz šosejas, auto tehniskā palīdzība uz ceļa, auto transportēšana Latvijā, evakuatora pakalpojumi, evakuatora palīdzība, automašīnu evakuācija, automašīnu transportēšana, automašīnu ievilkšana, automašīnu izvilkšana no grāvja, automašīnu labošana uz ceļa ( pēc situācijas ), automašīnu pārvietošana, bojātu automašīnu transportēšana, bojātu auto evakuācija, bojātu auto uzglabāšana, avarējušu, pēc avārijas automašīnu transportēšana, pārvietošana, vilkšana, diennakts auto SOS palīdzība, diennakts autoevakuācija, diennakts auto evakuācija, diennakts autoevakuators, diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, evakuatora pakalpojumi, evakuācija, iestigušu mašīnu izvilkšana, izvilkšana no grāvja, bedres, nogādāšana mājās, servisā, birojā, stāvlaukumā, SOS diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, SOS diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, ielas, šosejas, autostrādes ( ceļā ), izbraukumā, SOS palīdzība, tehniskā palīdzība ceļā, transporta līdzekļu transportēšana, transporta līdzekļu evakuācija, tehnika palīdzība uz ielas Centrs , Āgenskalns, Bolderāja, Beberbeķi, Bieķensala, Bieriņi, Bišumuiža, Bukulti, Buļļi, Botāniskā dārza rajons, Brasa, Brekši, Čiekurkalns, Dārziņi, Daugavgrīva, Dārzciems, Dreiliņi, Dzirciems, Grīvas masīvs, Grīziņkalns, Iļģuciems, Imanta, Jaunciems, Jaunmīlgrāvis, Jugla, Katlakalns, Klīversala, Ķīpsala, Kleisti, Kundziņsala, Lucavsala Ķengarags, Mangaļsala, Mežciems, Mežaparks, Pārdaugava, Pļavnieki, Purvciems, Pētersala , Rumbula, Sarkandaugava, Šampēteris, Suži, Šmerlis, Teika, Titurga, Torņakalns, Vecāķi, Vecrīga, Vakarbuļļi, Vecmīlgrāvis, Zasulauks, Ziemeļblāzma, Ziepniekkalns, Zolitūde, Spilve, Berģi, Autoevakuācija, Palīdzība uz ceļa, Evakuators Rīgā, Autopalīdzība Rīga, Evakuatori Rīgā, Diennakts auto palīdzība, Diennakts SOS, Diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, Diennakts auto evakuācija, Auto evakuators, Autoevakuators, Auto evakuācija, Automašīnu evakuācija, Auto evakuēšana, Automobiļu atvēršana, Auto piestartēšana, Dzinēja piestartēšana, Auto pārvietošana, Automašīnu pārvietošana, Auto palīdzība uz ceļa, Auto tehniskā palīdzība, Bojātu automašīnu transportēšana, Auto transportēšana, Auto transportēšana Latvijā, Autoevakuatora palīdzība, Automašīnu izvilkšana no grāvja, Automašīnu labošana uz ceļa, Auto remonts uz ceļa, Automobiļu transportēšana, Bojātu auto evakuācija, Avarējušu automašīnu evakuācija, Auto evakuācija, Evakuatora, autoevakuatora pakalpojumi, Evakuācija pēc avārijas, SOS palīdzība uz ceļa, Tehniskā palīdzība ceļā, Transporta līdzekļu transportēšana, evakuācija