« galvenā        draugiem.lv/LAMB  
Kā mūs atrast?    Show your Card!       
 
   
 

 
LAMB karšu lietošanas NOTEIKUMI

1. Kādas ir LAMB kartes

Piedāvājam divu veidu LAMB kartes:

 • LAMB biedra karte „Starts Plus karte” par LVL 25,00 (35 EUR) (fiziskām personām)., kuru izsniedz konkrētai personai uz noteiktu transporta līdzekli, šī karte ir derīga uzrādot kartē minētās personas apliecinošu dokumentu;
 • LAMB palīdzības programma autotūristiem Eiropā „Assistance Exclusive” (var iegādāties tikai komplektā ar Starts Pluss vai Starts Pluss Bizness) par LVL 20, 25 vai 35 (28, 35 vai 50 EUR) atkarībā no darbības termiņa.

 

2. LAMB karšu aktivizēšanas laiks

 • Starts Plus karte tiek aktivizēta pēc 3 diennaktīm (72st) pēc tās iegādes;
 • Assistance Exclusive tiek pilnā mērā aktivizēta pārdošanas (saņemšanas) brīdī.

3. LAMB karšu derīguma termiņš

LAMB karšu derīguma termiņš ir minēts uz tās virsmas un tas ir viens gads. Katrai kartei ir individuāls identifikācijas nummurs.

4. LAMB karšu darbības teritorija

Starts Plus un Starts Plus Bizness karte darbojas Latvijas teritorijā. Assistance Exclusive programma darbības zona ir visa ES teritorija.

5. LAMB karšu darbības papildus nosacījumi

 • Tehniskās palīdzības un transportlīdzekļa evakuācijas pakalpojumi pēc kartes aprakstā minētajiem nosacījumiem tiek sniegti, ja bojātais transportlīdzeklis atrodas uz publiskajiem autoceļiem (to braucamās daļas, vai ceļamalā), pagalmos, stāvvietās, ja ir tehniska iespēja piekļūt pie transportlīdzekļa un nodrošināt pakalpojuma sniegšanas tehnoloģiju.
 • Ja bojātais transportlīdzeklis atrodas ārpus publiskajiem autoceļiem (mežā, kāpās, citās grūti pieejamās vietās) pakalpojumi tiek sniegti pēc iespējas un par samaksu, pamatojoties uz pakalpojuma sniegšanas faktiskām izmaksām.
 • Atkārtota tehniskās palīdzības, vai evakuācijas sniegšana vienas konkrētas problēmas dēļ ir iespējama tikai pēc pilnīgas šīs problēmas cēloņu novēršanas.

6. LAMB karšu saturs un priekšrocības, ko iegūst to lietotājs

1. Starts Plus karte
Starts Pluss kartes īpašnieks iegūst iespēju saņemt visus tos pakalpojumus un iegādāties preces, kas pienākas LAMB kartes lietotājam, kā arī iespēju saņemt bez maksas virkni papildus pakalpojumu, kas norādīti šīs kartes aprakstā.
2. Assistance Exclusive
Assistance Exclusive programmas dalībnieks iegūst iespēju saņemt virkni pakalpojumu noteikto limitu ietvaros, kas minēti programmas aprakstā.

7. Kā LAMB karšu lietotājs var saņemt tehnisko palīdzību uz ceļa, vai pieteikt bojāta transportlīdzekļa evakuāciju

 • jāzvana LAMB diennakts dispečerdienestam pa speciālo ātro tālruņa numuru 1888;
 • jānosauc kartes numurs,
 • maksimāli precīzi jādefinē transportlīdzekļa problēma;
 • jānosauc notikuma vietas adrese, orientieri;
 • transportlīdzekļa dati: marka, modelis, tips (vieglais, džips, minivens, kravas utt), valsts reģistrācijas Nr., krāsa;
 • informēt par tuvumā esošo šķēršļu, vai citu apstākļu esamību, ja tādi ir, kas var apgrūtināt pakalpojuma sniegšanu;
 • kontakttālruņa numurs;
 • pārliecināties, vai līdzi ir paņemts šis buklets, ja nepieciešamā pakalpojuma sniegšanas procedūra paredz kupona izņemšanu no bukleta.
 • gadījumā, ja pēc pakalpojuma pieteikšanas vajadzība pēc tā atkrīt, nekavējoties informēt dispečerdienestu par šo faktu. 

8. LAMB karšu pagarināšanas/iegādes iespējas

LAMB kartes darbības periodu var pagarināt uz nākamo gadu iegādājoties jaunu karti. Kartes var iegādāties uz vietas LAMB galvenajā mītnē Rīgā Raunas ielā 16b tālr. 67566222, darba dienās no 09.00. līdz 18.00.,kā arī mūsu interneta mājas lapā www.lamb.lv (Pieteikties uz LAMB karti).
Starts Plus kartes par LVL 25,00, kā arī “Assistance Exclusive “ programmu  ir iespēja iegādāties arī internetā www.lamb.lv mājas lapā ar maksājumu kartēm, ar pārskaitījumu. Piegādi veic Latvijas pasts, piegādes ilgums 3-4 darba dienas, piegādes izdevumus sedz LAMB.

9. LAMB karšu atcelšanas/atmaksas tiesības un kārtība

LAMB karti ir iespējams atcelt vienas darba dienas laikā no pasūtījuma veikšanas zvanot uz tālruņa numuru +371 67566222 vai sūtot iesniegumu pa e-mail lamb@lamb.lv

 
 

Juris Zvirbulis

Jau daudzus gadus LAMB ir līdzās autobraucējiem, lai pildītu savu galveno uzdevumu – radīt drošības sajūtu ceļā. Autovadītājam svarīgi zināt, ka viņam vienmēr ir uz ko paļauties grūtā brīdī, neatkarīgi no laika apstākļiem un diennakts stundas.

Ar cieņu
Juris Zvirbulis
LAMB autokluba prezidents

 
Copyright © .:: LAMB ::. 2005-2019. All Rights Reserved

Latvijas Reitingi Top.LV
autoevakuators, evakuators, auto evakuators, SOS autoevakuators, SOS evakuators, diennakts SOS evakuators autoevakuācija, auto evakuēšana, auto pārvietošana, auto palīdzība uz ceļa, uz ielas, uz šosejas, auto tehniskā palīdzība uz ceļa, auto transportēšana Latvijā, evakuatora pakalpojumi, evakuatora palīdzība, automašīnu evakuācija, automašīnu transportēšana, automašīnu ievilkšana, automašīnu izvilkšana no grāvja, automašīnu labošana uz ceļa ( pēc situācijas ), automašīnu pārvietošana, bojātu automašīnu transportēšana, bojātu auto evakuācija, bojātu auto uzglabāšana, avarējušu, pēc avārijas automašīnu transportēšana, pārvietošana, vilkšana, diennakts auto SOS palīdzība, diennakts autoevakuācija, diennakts auto evakuācija, diennakts autoevakuators, diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, evakuatora pakalpojumi, evakuācija, iestigušu mašīnu izvilkšana, izvilkšana no grāvja, bedres, nogādāšana mājās, servisā, birojā, stāvlaukumā, SOS diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, SOS diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, ielas, šosejas, autostrādes ( ceļā ), izbraukumā, SOS palīdzība, tehniskā palīdzība ceļā, transporta līdzekļu transportēšana, transporta līdzekļu evakuācija, tehnika palīdzība uz ielas Centrs , Āgenskalns, Bolderāja, Beberbeķi, Bieķensala, Bieriņi, Bišumuiža, Bukulti, Buļļi, Botāniskā dārza rajons, Brasa, Brekši, Čiekurkalns, Dārziņi, Daugavgrīva, Dārzciems, Dreiliņi, Dzirciems, Grīvas masīvs, Grīziņkalns, Iļģuciems, Imanta, Jaunciems, Jaunmīlgrāvis, Jugla, Katlakalns, Klīversala, Ķīpsala, Kleisti, Kundziņsala, Lucavsala Ķengarags, Mangaļsala, Mežciems, Mežaparks, Pārdaugava, Pļavnieki, Purvciems, Pētersala , Rumbula, Sarkandaugava, Šampēteris, Suži, Šmerlis, Teika, Titurga, Torņakalns, Vecāķi, Vecrīga, Vakarbuļļi, Vecmīlgrāvis, Zasulauks, Ziemeļblāzma, Ziepniekkalns, Zolitūde, Spilve, Berģi, Autoevakuācija, Palīdzība uz ceļa, Evakuators Rīgā, Autopalīdzība Rīga, Evakuatori Rīgā, Diennakts auto palīdzība, Diennakts SOS, Diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, Diennakts auto evakuācija, Auto evakuators, Autoevakuators, Auto evakuācija, Automašīnu evakuācija, Auto evakuēšana, Automobiļu atvēršana, Auto piestartēšana, Dzinēja piestartēšana, Auto pārvietošana, Automašīnu pārvietošana, Auto palīdzība uz ceļa, Auto tehniskā palīdzība, Bojātu automašīnu transportēšana, Auto transportēšana, Auto transportēšana Latvijā, Autoevakuatora palīdzība, Automašīnu izvilkšana no grāvja, Automašīnu labošana uz ceļa, Auto remonts uz ceļa, Automobiļu transportēšana, Bojātu auto evakuācija, Avarējušu automašīnu evakuācija, Auto evakuācija, Evakuatora, autoevakuatora pakalpojumi, Evakuācija pēc avārijas, SOS palīdzība uz ceļa, Tehniskā palīdzība ceļā, Transporta līdzekļu transportēšana, evakuācija