« galvenā        draugiem.lv/LAMB  
Kā mūs atrast?    Show your Card!       
 
   
 

 
Novērtēta LAMB kvalitāte

Augsti novērtēta LAMB autopalīdzības kvalitāte

LAMB autopalīdzība un zvanu centrs kā pirmie Latvijā saņēmuši starptautisko kvalitātes sertifikātu ISO 9001:2008. Tas ir apliecinājums augstajiem kvalitātes vadības standartiem, kādus jau kopš darbības sākuma ir izvirzījis uzņēmums. Ne velti Autoklubs LAMB bija viens no pirmajiem bijušās PSRS telpā, kas uzsāka īstenot tehnisko palīdzību uz ceļa, un šobrīd, gandrīz pēc divdesmit gadiem, turpina būt līderis šajā tirgus segmentā. Pieredzējuši, starptautiski atzīti auditori novērtēja vadības sistēmas atbilstību striktajiem kvalitātes standartiem, un atzina to kā augstajām ISO sertifikāta prasībām atbilstošu.
Par sadarbības lietderību ar jebkuru uzņēmumu liecina jau īstenotās partnerības kvalitāte, tātad kopējā pieredze, kuru papildina neatkarīgo ekspertu piešķirtais augstais novērtējums, savukārt nākotnes partneriem, kuriem nav līdzšinējās sadarbības pieredze, tieši sertifikāts var būt apliecinājums, ka sadarbība ar Autoklubu LAMB būs droša un izdevīga.
 
 „Arī turpmāk augstas kvalitātes nodrošināšana būs viens no svarīgākajiem Autokluba LAMB uzdevumiem, iesaistoties jaunos izaicinājumos. Autovadītāji uz mums var paļauties, jebkuros laika apstākļos saņemot nepieciešamo palīdzību uz ceļa. Mēs esam kā sirdsmiera garantija, ja nu kas atgadās, uztraukumam nav pamata, jo mēs palīdzēsim,” uzsver autokluba prezidents Juris Zvirbulis.
Kā nopietnu nākotnes izaicinājumu Autoklubs LAMB novērtē plānoto e-zvana ieviešanu Eiropas Savienībā, arī Latvijā. Tas nepieciešams, lai veiksmīgi īstenotu kopējo ANO ceļu satiksmes drošības programmu ar mērķi glābt 5 miljonus dzīvību 10 gadu laikā, un šis darbs nav iespējams bez augtiem kvalitātes standartiem.
 
Autoklubam LAMB, kā sabiedriskai organizācijai, ir 20 gadu pieredze satiksmes drošības procesu analīzē. Dalība Starptautiskajā automobiļu federācijā (FIA), kurā ir miljoniem biedru 132 pasaules valstīs, sniedz zināšanas par satiksmes drošības aktualitātēm piecos kontinentos, tādejādi paverot iespēju salīdzinājumiem un labākās prakses meklējumiem Latvijas satiksmes drošībai.
 

Autokluba LAMB preses dienests

 
 

Juris Zvirbulis

Jau daudzus gadus LAMB ir līdzās autobraucējiem, lai pildītu savu galveno uzdevumu – radīt drošības sajūtu ceļā. Autovadītājam svarīgi zināt, ka viņam vienmēr ir uz ko paļauties grūtā brīdī, neatkarīgi no laika apstākļiem un diennakts stundas.

Ar cieņu
Juris Zvirbulis
LAMB autokluba prezidents

 
Copyright © .:: LAMB ::. 2005-2019. All Rights Reserved

Latvijas Reitingi Top.LV
autoevakuators, evakuators, auto evakuators, SOS autoevakuators, SOS evakuators, diennakts SOS evakuators autoevakuācija, auto evakuēšana, auto pārvietošana, auto palīdzība uz ceļa, uz ielas, uz šosejas, auto tehniskā palīdzība uz ceļa, auto transportēšana Latvijā, evakuatora pakalpojumi, evakuatora palīdzība, automašīnu evakuācija, automašīnu transportēšana, automašīnu ievilkšana, automašīnu izvilkšana no grāvja, automašīnu labošana uz ceļa ( pēc situācijas ), automašīnu pārvietošana, bojātu automašīnu transportēšana, bojātu auto evakuācija, bojātu auto uzglabāšana, avarējušu, pēc avārijas automašīnu transportēšana, pārvietošana, vilkšana, diennakts auto SOS palīdzība, diennakts autoevakuācija, diennakts auto evakuācija, diennakts autoevakuators, diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, evakuatora pakalpojumi, evakuācija, iestigušu mašīnu izvilkšana, izvilkšana no grāvja, bedres, nogādāšana mājās, servisā, birojā, stāvlaukumā, SOS diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, SOS diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, ielas, šosejas, autostrādes ( ceļā ), izbraukumā, SOS palīdzība, tehniskā palīdzība ceļā, transporta līdzekļu transportēšana, transporta līdzekļu evakuācija, tehnika palīdzība uz ielas Centrs , Āgenskalns, Bolderāja, Beberbeķi, Bieķensala, Bieriņi, Bišumuiža, Bukulti, Buļļi, Botāniskā dārza rajons, Brasa, Brekši, Čiekurkalns, Dārziņi, Daugavgrīva, Dārzciems, Dreiliņi, Dzirciems, Grīvas masīvs, Grīziņkalns, Iļģuciems, Imanta, Jaunciems, Jaunmīlgrāvis, Jugla, Katlakalns, Klīversala, Ķīpsala, Kleisti, Kundziņsala, Lucavsala Ķengarags, Mangaļsala, Mežciems, Mežaparks, Pārdaugava, Pļavnieki, Purvciems, Pētersala , Rumbula, Sarkandaugava, Šampēteris, Suži, Šmerlis, Teika, Titurga, Torņakalns, Vecāķi, Vecrīga, Vakarbuļļi, Vecmīlgrāvis, Zasulauks, Ziemeļblāzma, Ziepniekkalns, Zolitūde, Spilve, Berģi, Autoevakuācija, Palīdzība uz ceļa, Evakuators Rīgā, Autopalīdzība Rīga, Evakuatori Rīgā, Diennakts auto palīdzība, Diennakts SOS, Diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, Diennakts auto evakuācija, Auto evakuators, Autoevakuators, Auto evakuācija, Automašīnu evakuācija, Auto evakuēšana, Automobiļu atvēršana, Auto piestartēšana, Dzinēja piestartēšana, Auto pārvietošana, Automašīnu pārvietošana, Auto palīdzība uz ceļa, Auto tehniskā palīdzība, Bojātu automašīnu transportēšana, Auto transportēšana, Auto transportēšana Latvijā, Autoevakuatora palīdzība, Automašīnu izvilkšana no grāvja, Automašīnu labošana uz ceļa, Auto remonts uz ceļa, Automobiļu transportēšana, Bojātu auto evakuācija, Avarējušu automašīnu evakuācija, Auto evakuācija, Evakuatora, autoevakuatora pakalpojumi, Evakuācija pēc avārijas, SOS palīdzība uz ceļa, Tehniskā palīdzība ceļā, Transporta līdzekļu transportēšana, evakuācija