« galvenā        draugiem.lv/LAMB  
Kā mūs atrast?    Show your Card!       
 
   
 

 
LAMB piedalās FIA forumā Brisēlē
Šā gada 23. un 24. septembrī Briselē Starptautiskās Automobiļu federācija (FIA) rīkoja Eiropas autoklubu pārstāvju tikšanos, kurā tika diskutēti komunikācijas un sabiedrisko attiecību jautājumi, tajā skaitā sadarbība ar mēdijiem.
 
Pirmajā tikšanās dienā centrālajā ofisā FIA 1. reģiona (Region 1) prezidents Verners Kraus (Werner Kraus) un ģenerāldirektors Jakobs Bangsgards (Jacob Bangsgaard) dalībniekus iepazīstināja ar FIA darbības prioritātēm, pašreizējās sadarbības vērtējumu, nākotnes izaicinājumiem un prognozēm.
 
FIA prognozē, ka 2025. gadā Eiropā no kopējā automobiļu apjoma 10% būs elektromobiļi, 40% - auto ar hibrīdu dzinēju tehnoloģiju, tomēr 50% joprojām būs mašīnas ar ierastajiem iekšdedzes dzinējiem. Tajā pat laikā veiktie sabiedriskās domas pētījumi jauniešu vidū liecina, ka automašīna vairs nav viennozīmīga prioritāte, jo svarīga ir kopējā mobilitātes iespēja. Iespējams, ka šis ir viens no iemesliem kādēļ autoražotāji tradicionālās auto tirgošanas vietā arvien vairāk pievēršas dažādiem mobilitātes risinājumiem, tajā skaitā izdevīgai un ērtai autonomai, lai patērētājs iznomāto auto varētu atstāt jebkurā klientam izdevīgā vietā un laikā. „Tas liks pārdomāt ģimenēm, vai privātīpašumā ir nepieciešams otrs auto”, uzskata FIA 1. reģiona politikas direktore Lauriane Krida (Lauriane Krid).
 
Arvien populārāks autoražotāju un patērētāju vidū kļūst teiciens – mazais ir skaists (small is beautifull), kas nozīmē, ka arvien lielāka interese tiek izrādīta par nelielām, videi draudzīgām automašīnām.
 
Apmeklējot Eiropas Parlamentu un Eiropas Komisiju, bija iespēja iepazīties ar lobēšanas darba metodēm un reālo praksi, lai ES līmenī gan parlaments, gan komisija pieņemtu mobilitātei un tās drošībai nepieciešamus lēmumus.
 
Briseles tikšanās nozīme meklējama savstarpēju kontaktu dibināšanā starp dažādiem Eiropas autoklubiem, savstarpējās pieredzes apmaiņā par komunikācijas formām un sekmēm, kā arī praktiskā FIA ikdienas darba un dažādu vajadzīgu lēmumu lobēšanas izzināšanā.
 
Autokluba LAMB preses dienests

 
 

Juris Zvirbulis

Jau daudzus gadus LAMB ir līdzās autobraucējiem, lai pildītu savu galveno uzdevumu – radīt drošības sajūtu ceļā. Autovadītājam svarīgi zināt, ka viņam vienmēr ir uz ko paļauties grūtā brīdī, neatkarīgi no laika apstākļiem un diennakts stundas.

Ar cieņu
Juris Zvirbulis
LAMB autokluba prezidents

 
Copyright © .:: LAMB ::. 2005-2019. All Rights Reserved

Latvijas Reitingi Top.LV
autoevakuators, evakuators, auto evakuators, SOS autoevakuators, SOS evakuators, diennakts SOS evakuators autoevakuācija, auto evakuēšana, auto pārvietošana, auto palīdzība uz ceļa, uz ielas, uz šosejas, auto tehniskā palīdzība uz ceļa, auto transportēšana Latvijā, evakuatora pakalpojumi, evakuatora palīdzība, automašīnu evakuācija, automašīnu transportēšana, automašīnu ievilkšana, automašīnu izvilkšana no grāvja, automašīnu labošana uz ceļa ( pēc situācijas ), automašīnu pārvietošana, bojātu automašīnu transportēšana, bojātu auto evakuācija, bojātu auto uzglabāšana, avarējušu, pēc avārijas automašīnu transportēšana, pārvietošana, vilkšana, diennakts auto SOS palīdzība, diennakts autoevakuācija, diennakts auto evakuācija, diennakts autoevakuators, diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, evakuatora pakalpojumi, evakuācija, iestigušu mašīnu izvilkšana, izvilkšana no grāvja, bedres, nogādāšana mājās, servisā, birojā, stāvlaukumā, SOS diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, SOS diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, ielas, šosejas, autostrādes ( ceļā ), izbraukumā, SOS palīdzība, tehniskā palīdzība ceļā, transporta līdzekļu transportēšana, transporta līdzekļu evakuācija, tehnika palīdzība uz ielas Centrs , Āgenskalns, Bolderāja, Beberbeķi, Bieķensala, Bieriņi, Bišumuiža, Bukulti, Buļļi, Botāniskā dārza rajons, Brasa, Brekši, Čiekurkalns, Dārziņi, Daugavgrīva, Dārzciems, Dreiliņi, Dzirciems, Grīvas masīvs, Grīziņkalns, Iļģuciems, Imanta, Jaunciems, Jaunmīlgrāvis, Jugla, Katlakalns, Klīversala, Ķīpsala, Kleisti, Kundziņsala, Lucavsala Ķengarags, Mangaļsala, Mežciems, Mežaparks, Pārdaugava, Pļavnieki, Purvciems, Pētersala , Rumbula, Sarkandaugava, Šampēteris, Suži, Šmerlis, Teika, Titurga, Torņakalns, Vecāķi, Vecrīga, Vakarbuļļi, Vecmīlgrāvis, Zasulauks, Ziemeļblāzma, Ziepniekkalns, Zolitūde, Spilve, Berģi, Autoevakuācija, Palīdzība uz ceļa, Evakuators Rīgā, Autopalīdzība Rīga, Evakuatori Rīgā, Diennakts auto palīdzība, Diennakts SOS, Diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, Diennakts auto evakuācija, Auto evakuators, Autoevakuators, Auto evakuācija, Automašīnu evakuācija, Auto evakuēšana, Automobiļu atvēršana, Auto piestartēšana, Dzinēja piestartēšana, Auto pārvietošana, Automašīnu pārvietošana, Auto palīdzība uz ceļa, Auto tehniskā palīdzība, Bojātu automašīnu transportēšana, Auto transportēšana, Auto transportēšana Latvijā, Autoevakuatora palīdzība, Automašīnu izvilkšana no grāvja, Automašīnu labošana uz ceļa, Auto remonts uz ceļa, Automobiļu transportēšana, Bojātu auto evakuācija, Avarējušu automašīnu evakuācija, Auto evakuācija, Evakuatora, autoevakuatora pakalpojumi, Evakuācija pēc avārijas, SOS palīdzība uz ceļa, Tehniskā palīdzība ceļā, Transporta līdzekļu transportēšana, evakuācija