« galvenā        draugiem.lv/LAMB  
Kā mūs atrast?    Show your Card!       
 
   
 

 
Braucam pārbaudīt autogaismas!

14. septembrī sāksies un līdz 28. oktobrim turpināsies ikgadējā, šogad jau trīspadsmitā akcija „Autogaismas – Kārtībā!”, kuru Autoklubs LAMB organizē sadarbībā ar AAS ERGO Latvija, OCTA un CSDD. Akcija gadu gaitā ir iemantojusi autovadītāju atzinību, jo tās mērķis ir pievērst uzmanību un atgādināt, cik liela loma katra autovadītāja un viņa pasažieru drošībā ir pareizi noregulētām autogaismām, it īpaši pagarinoties diennakts tumšajam periodam. Aicinot autovadītājus savlaicīgi pārbaudīt un noregulēt autogaismas, akcijas organizatori cer, ka tādējādi tiek novērsts ne viens vien iespējamais ceļu satiksmes negadījums. Akcijas ietvaros, kā katru gadu, Autoklubs LAMB piedāvās iespēju bez maksas pārbaudīt un noregulēt autogaismas īpašajos stendos gan Rīgā, gan citur Latvijā.

Akcijas laikā autovadītāji tiks gaidīti Rīgā pie tirdzniecības centriem Alfa, Spice, Mols, Zoom, Olimpija, K-Rauta un Rīga Plaza, kā arī Daugavpilī, Valmierā, Liepājā un Ventspilī. Plašāk par akcijas norisi šeit.

Pasākuma nozīmi pamato Ceļu satiksmes drošības direkcijas statistika, jo aizvadītajā gadā 48,6% no visiem ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušajiem uz valsts autoceļiem reģistrēti krēslā un tumsā, bet kopumā šajā diennakts laikā notikuši 31,4% no visiem negadījumiem. Ņemot vērā, ka tumšajā diennakts laikā, piemēram, naktī autovadītāju aktivitātes kopumā samazinās, avāriju skaits joprojām ir ievērojams. Tajā pat laikā statistika liecina, ka kopš 2001. gada ceļu satiksmes negadījumu skaits tumsā ir samazinājies par 42%, kas liecina arī par akcijas „Autogaismas – Kārtībā!” pozitīvajiem rezultātiem.

Akcijas organizators, Autokluba LAMB prezidents Juris Zvirbulis uzsver: „Mūs iepriecina informācija, ka samazinājies negadījumu skaits gan tumsā, gan krēslā, tomēr procentuāli šādi negadījumi joprojām ir trešdaļa vai pat tuvu pusei no kopskaita, tādēļ nepieciešamība pārbaudīt autogaismas nav zaudējusi savu aktualitāti. Būsim tālredzīgi un savlaicīgi noregulēsim autogaismas, lai uz ceļa vienmēr pamanītu gan skolēnu, gan velosipēdistu, gan neapžilbinātu pretimbraucēju”.

Akcijai ir arī starptautiska nozīme, ņemot vērā Autokluba LAMB dalību Apvienoto Nāciju izsludinātajā Ceļu drošības dekādē, kuras mērķis ir uzlabot satiksmes drošību globālā mērogā un līdz 2021. gadam uz ceļiem glābt piecus miljonus dzīvību. Starptautiskā automobiļu federācija (FIA), kuras dalīborganizācija ir LAMB, šādas akcijas un programmas uzskata kā būtisku elementu, tiecoties sasniegt dekādes mērķus.

Nav gaismu, nav auto!

 
 

Juris Zvirbulis

Jau daudzus gadus LAMB ir līdzās autobraucējiem, lai pildītu savu galveno uzdevumu – radīt drošības sajūtu ceļā. Autovadītājam svarīgi zināt, ka viņam vienmēr ir uz ko paļauties grūtā brīdī, neatkarīgi no laika apstākļiem un diennakts stundas.

Ar cieņu
Juris Zvirbulis
LAMB autokluba prezidents

 
Copyright © .:: LAMB ::. 2005-2019. All Rights Reserved

Latvijas Reitingi Top.LV
autoevakuators, evakuators, auto evakuators, SOS autoevakuators, SOS evakuators, diennakts SOS evakuators autoevakuācija, auto evakuēšana, auto pārvietošana, auto palīdzība uz ceļa, uz ielas, uz šosejas, auto tehniskā palīdzība uz ceļa, auto transportēšana Latvijā, evakuatora pakalpojumi, evakuatora palīdzība, automašīnu evakuācija, automašīnu transportēšana, automašīnu ievilkšana, automašīnu izvilkšana no grāvja, automašīnu labošana uz ceļa ( pēc situācijas ), automašīnu pārvietošana, bojātu automašīnu transportēšana, bojātu auto evakuācija, bojātu auto uzglabāšana, avarējušu, pēc avārijas automašīnu transportēšana, pārvietošana, vilkšana, diennakts auto SOS palīdzība, diennakts autoevakuācija, diennakts auto evakuācija, diennakts autoevakuators, diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, evakuatora pakalpojumi, evakuācija, iestigušu mašīnu izvilkšana, izvilkšana no grāvja, bedres, nogādāšana mājās, servisā, birojā, stāvlaukumā, SOS diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, SOS diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, ielas, šosejas, autostrādes ( ceļā ), izbraukumā, SOS palīdzība, tehniskā palīdzība ceļā, transporta līdzekļu transportēšana, transporta līdzekļu evakuācija, tehnika palīdzība uz ielas Centrs , Āgenskalns, Bolderāja, Beberbeķi, Bieķensala, Bieriņi, Bišumuiža, Bukulti, Buļļi, Botāniskā dārza rajons, Brasa, Brekši, Čiekurkalns, Dārziņi, Daugavgrīva, Dārzciems, Dreiliņi, Dzirciems, Grīvas masīvs, Grīziņkalns, Iļģuciems, Imanta, Jaunciems, Jaunmīlgrāvis, Jugla, Katlakalns, Klīversala, Ķīpsala, Kleisti, Kundziņsala, Lucavsala Ķengarags, Mangaļsala, Mežciems, Mežaparks, Pārdaugava, Pļavnieki, Purvciems, Pētersala , Rumbula, Sarkandaugava, Šampēteris, Suži, Šmerlis, Teika, Titurga, Torņakalns, Vecāķi, Vecrīga, Vakarbuļļi, Vecmīlgrāvis, Zasulauks, Ziemeļblāzma, Ziepniekkalns, Zolitūde, Spilve, Berģi, Autoevakuācija, Palīdzība uz ceļa, Evakuators Rīgā, Autopalīdzība Rīga, Evakuatori Rīgā, Diennakts auto palīdzība, Diennakts SOS, Diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, Diennakts auto evakuācija, Auto evakuators, Autoevakuators, Auto evakuācija, Automašīnu evakuācija, Auto evakuēšana, Automobiļu atvēršana, Auto piestartēšana, Dzinēja piestartēšana, Auto pārvietošana, Automašīnu pārvietošana, Auto palīdzība uz ceļa, Auto tehniskā palīdzība, Bojātu automašīnu transportēšana, Auto transportēšana, Auto transportēšana Latvijā, Autoevakuatora palīdzība, Automašīnu izvilkšana no grāvja, Automašīnu labošana uz ceļa, Auto remonts uz ceļa, Automobiļu transportēšana, Bojātu auto evakuācija, Avarējušu automašīnu evakuācija, Auto evakuācija, Evakuatora, autoevakuatora pakalpojumi, Evakuācija pēc avārijas, SOS palīdzība uz ceļa, Tehniskā palīdzība ceļā, Transporta līdzekļu transportēšana, evakuācija