« galvenā        draugiem.lv/LAMB  
Kā mūs atrast?    Show your Card!       
 
   
 

 

Starptautiskās Automobiļu federācijas prezidents Žans Tods Latvijā atbalstīs satiksmes drošību.

(16.11.2011)

Rīt vizītē Latvijā būs Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) prezidents Žans Tods (Jean Todt). Vizītes mērķis ir atbalstīt satiksmes drošības pasākumus Latvijā FIA īstenotā „Globālā Ceļu drošības  plāna” (Action for Road Safety) ietvaros. FIA prezidentam plānotas tikšanās ar Latvijas Ministru prezidentu Valdi Dombrovski un satiksmes ministru Aivi Roni. Rīgas Motora muzeja un  Biķernieku trases apmeklējuma laikā Žans Tods iepazīsies ar  ceļu satiksmes drošības aktualitātēm, kā arī valsts  un sabiedrisko organizāciju iniciētiem un īstenotiem satiksmes drošības projektiem. Latviju FIA pārstāv Latvijas Automobiļu federācija un Autoklubs LAMB.
FIA prezidenta Žana Toda vizīte Latvijā ir nozīmīga, ņemot vērā gan paša prezidenta, gan viņa vadītās Starptautiskās Automobiļu federācijas ieguldījumu satiksmes drošības stiprināšanā globālā mērogā.  Žans Tods ir bijis dažādos vadošos amatos gan rūpējoties par autosportu, gan satiksmes drošību. FIA, kā vadošā 227 nacionālās auto un moto organizācijas apvienojošā federācijā, ir miljoniem biedru 132 pasaules valstīs, piecos kontinentos, kas paver unikālu pieredzes apmaiņas un savstarpējās komunikācijas iespēju.
Autokluba LAMB kā autovadītāju intereses aizstāvošas sabiedriskas organizācijas misija ir ne tikai rūpes par ceļu satiksmes drošības stiprināšanu Latvijā un valsts institūciju aktivitāšu monitorings satiksmes drošības jomā, bet arī pozitīvās FIA dalīborganizāciju pieredzes apzināšana un tās popularizācija.  FIA ir izvirzījusi mērķi - balstoties uz tehnoloģisku modernizāciju un kopējās Eiropas Transporta politikas attīstību, radīt integrētāku, drošāku, „zaļāku” un „gudrāku” Eiropas transporta sistēmu, kura respektētu apkārtējās vides un dabas resursu saglabāšanas nepieciešamību, kā arī mobilitātes attīstību.
Šī mērķa ietvaros FIA iniciē un īsteno dažādas satiksmes drošības akcijas un projektus, kuru atbalstā un popularizēšanā Latvijā ir iesaistījies arī Autoklubs LAMB.
Viens no FIA atbalstītiem satiksmes dalībnieku drošībai nozīmīgiem tehnoloģiskiem jauninājumiem ir e – zvana iekārtas  obligāta ieviešana jaunajām automašīnām. Tāpat svarīga ir satiksmes kultūras apguve skolā, tādēļ Autoklubs LAMB jau septiņpadsmit gadus atbalsta Latvijas jauniešu komandas dalību FIA Jauno satiksmes dalībnieku forumā. Autoklubs LAMB ir parakstījis Eiropas Ceļu drošības Hartu un atbalsta FIA starptautisko vides aizsardzības programmu 50by50, kuras mērķis ir līdz 2050. gadam par 50% samazināt degvielas patēriņu un CO2 izmešu apjomu.  Tiek atbalstītas un popularizētas  arī citas FIA aktivitātes videi draudzīgas un drošas satiksmes politikas pilnveidošanā.
Sadarbībā ar Latvijas Automobiļu federāciju tiks īstenots Eiropas Sociālā fonda līdzfinansēts projekts ar mērķi - pilnveidot satiksmes dalībnieku zināšanas par savām tiesībām un pienākumiem uz ceļa.
Autokluba LAMB prezidents Juris Zvirbulis uzsver: „FIA prezidenta Žana Toda vizīte Latvijā būs papildus rosinošs stimuls gan valsts un pašvaldību institūcijām, gan sabiedriskām organizācijām apkopot spēkus ceļu satiksmes drošības stiprināšanā Latvijā”.   “Globālais Ceļu drošības  plāns”, kura ietvaros Žans Tods apmeklē Latviju, ir nozīmīgs šā gada maijā uzsāktās, ANO izsludinātās “Ceļu drošības dekādes” stūrakmens.
 
LAMB preses dienests


Iepriekšējie raksti:
09.10.2018 » Vai drons izvilks no stagnācijas?
30.08.2018 » Uz skolu ar segveju?!
29.06.2018 » Vai iespējams pilnībā novērst bojāeju uz ceļiem? Jā!
25.04.2018 » Ziemassvētku dāvana, kuru negaidām!
07.03.2018 » Satiksmes drošību vai peļņu budžetam?!
28.11.2017 » Kad nelaime atnāk brēkdama
25.10.2017 » Vai autovadītājs ir budžeta lāpītājs?
14.09.2017 » Pērkam automašīnu vai pārvietošanās iespēju?
28.08.2017 » Kā mainās OCTA?
21.07.2017 » Aizaugušas ceļa zīmes kā dabas stihija vasarā!

 
 

Juris Zvirbulis

Jau daudzus gadus LAMB ir līdzās autobraucējiem, lai pildītu savu galveno uzdevumu – radīt drošības sajūtu ceļā. Autovadītājam svarīgi zināt, ka viņam vienmēr ir uz ko paļauties grūtā brīdī, neatkarīgi no laika apstākļiem un diennakts stundas.

Ar cieņu
Juris Zvirbulis
LAMB autokluba prezidents

 
Copyright © .:: LAMB ::. 2005-2019. All Rights Reserved

Latvijas Reitingi Top.LV
autoevakuators, evakuators, auto evakuators, SOS autoevakuators, SOS evakuators, diennakts SOS evakuators autoevakuācija, auto evakuēšana, auto pārvietošana, auto palīdzība uz ceļa, uz ielas, uz šosejas, auto tehniskā palīdzība uz ceļa, auto transportēšana Latvijā, evakuatora pakalpojumi, evakuatora palīdzība, automašīnu evakuācija, automašīnu transportēšana, automašīnu ievilkšana, automašīnu izvilkšana no grāvja, automašīnu labošana uz ceļa ( pēc situācijas ), automašīnu pārvietošana, bojātu automašīnu transportēšana, bojātu auto evakuācija, bojātu auto uzglabāšana, avarējušu, pēc avārijas automašīnu transportēšana, pārvietošana, vilkšana, diennakts auto SOS palīdzība, diennakts autoevakuācija, diennakts auto evakuācija, diennakts autoevakuators, diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, evakuatora pakalpojumi, evakuācija, iestigušu mašīnu izvilkšana, izvilkšana no grāvja, bedres, nogādāšana mājās, servisā, birojā, stāvlaukumā, SOS diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, SOS diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, ielas, šosejas, autostrādes ( ceļā ), izbraukumā, SOS palīdzība, tehniskā palīdzība ceļā, transporta līdzekļu transportēšana, transporta līdzekļu evakuācija, tehnika palīdzība uz ielas Centrs , Āgenskalns, Bolderāja, Beberbeķi, Bieķensala, Bieriņi, Bišumuiža, Bukulti, Buļļi, Botāniskā dārza rajons, Brasa, Brekši, Čiekurkalns, Dārziņi, Daugavgrīva, Dārzciems, Dreiliņi, Dzirciems, Grīvas masīvs, Grīziņkalns, Iļģuciems, Imanta, Jaunciems, Jaunmīlgrāvis, Jugla, Katlakalns, Klīversala, Ķīpsala, Kleisti, Kundziņsala, Lucavsala Ķengarags, Mangaļsala, Mežciems, Mežaparks, Pārdaugava, Pļavnieki, Purvciems, Pētersala , Rumbula, Sarkandaugava, Šampēteris, Suži, Šmerlis, Teika, Titurga, Torņakalns, Vecāķi, Vecrīga, Vakarbuļļi, Vecmīlgrāvis, Zasulauks, Ziemeļblāzma, Ziepniekkalns, Zolitūde, Spilve, Berģi, Autoevakuācija, Palīdzība uz ceļa, Evakuators Rīgā, Autopalīdzība Rīga, Evakuatori Rīgā, Diennakts auto palīdzība, Diennakts SOS, Diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, Diennakts auto evakuācija, Auto evakuators, Autoevakuators, Auto evakuācija, Automašīnu evakuācija, Auto evakuēšana, Automobiļu atvēršana, Auto piestartēšana, Dzinēja piestartēšana, Auto pārvietošana, Automašīnu pārvietošana, Auto palīdzība uz ceļa, Auto tehniskā palīdzība, Bojātu automašīnu transportēšana, Auto transportēšana, Auto transportēšana Latvijā, Autoevakuatora palīdzība, Automašīnu izvilkšana no grāvja, Automašīnu labošana uz ceļa, Auto remonts uz ceļa, Automobiļu transportēšana, Bojātu auto evakuācija, Avarējušu automašīnu evakuācija, Auto evakuācija, Evakuatora, autoevakuatora pakalpojumi, Evakuācija pēc avārijas, SOS palīdzība uz ceļa, Tehniskā palīdzība ceļā, Transporta līdzekļu transportēšana, evakuācija