« galvenā        draugiem.lv/LAMB  
Kā mūs atrast?    Show your Card!       
 
   
 

 

Rīgā uzstādīts jauns Latvijas rekords!

(07.01.2016)

2016. gads ir atnācis ar īpašu prieka vēsti nevalstiskajām organizācijām, jo ātrums, ar kādu pēc LAMB izteiktās kritikas par sniega pārpilnām autostāvvietām Rīgā, tās tika attīrītas, ir pielīdzināms Latvijas rekordam.  Jau nākamā naktī pēc LAMB publikācijas, kurā tika pausts autovadītāju sašutums par netīrītajām autostāvvietām un auto novietošanas grūtībām vismaz Rīgas centrālajā daļā, pašvaldības atbildīgie dienesti ar patiesu degsmi ķērās pie darba. Un lūk, šobrīd jau gandrīz visas autostāvvietas ielu malās ir izmantojamas, to pamatfunkcijai. Laikam jau pilsētas tēvi saprata, ka netīrās stāvvietas ne tikai rada sarežģījumus autovadītājiem, bet arī stipri bremzē pilsētas ieņēmumus no maksas par stāvvietu izmantošanu.

Tomēr, kas palicis aizvadītajā gadā, lai tur arī paliek, jauns gads nāk ar jauniem, iepriecinošiem vēstījumiem gan autovadītājiem, gan sabiedrībai kopumā – ceram, ka turpmāk nevalstisko organizāciju izteiktās bažas, gan par ceļu satiksmi, un infrastruktūru, gan citiem iedzīvotājus satraucošiem jautājumiem tiks ņemti vērā nekavējoties.

Turpinot šo pozitīvo janvāra sākuma vērtējumu, aicinām pēc iespējas ātrāk salabot brauktuvi 11. novembra krastmalā starp Akmens tiltu un 13. janvāra ielu. Šobrīd nestrādājošais luksofors vietā, kur automašīnas pēc nobraukšanas no Akmens tilta apgriežas braukšanai pretējā virzienā, rada sarežģījumus un apdraud satiksmes drošību, it īpaši apgrūtinot manevru tiem autovadītājiem, kuriem pēc apgriešanās strauji ir jānokļūst labajā ielas pusē, lai nogrieztos uz Vecrīgu. Arī tuvāk 13. janvāra ielai esošā būvbedre, lai arī ir ieskauta ar sētu, tomēr stipri samazina ielas platumu un tādejādi var izraisīt satiksmes negadījumu, tādēļ darbi ir jāpabeidz pēc iespējas ātrāk.

 

   

 

Turpināsim janvāra sākumā uzsāktos labos darbus, lai aša reakcija uz sabiedrības, šajā gadījumā, autovadītāju, satraukumu, kļūst par Rīgas tradīciju!

Juris Zvirbulis,
Autokluba LAMB prezidents,
Ceļu satiksmes drošības padomes loceklisIepriekšējie raksti:
09.10.2018 » Vai drons izvilks no stagnācijas?
30.08.2018 » Uz skolu ar segveju?!
29.06.2018 » Vai iespējams pilnībā novērst bojāeju uz ceļiem? Jā!
25.04.2018 » Ziemassvētku dāvana, kuru negaidām!
07.03.2018 » Satiksmes drošību vai peļņu budžetam?!
28.11.2017 » Kad nelaime atnāk brēkdama
25.10.2017 » Vai autovadītājs ir budžeta lāpītājs?
14.09.2017 » Pērkam automašīnu vai pārvietošanās iespēju?
28.08.2017 » Kā mainās OCTA?
21.07.2017 » Aizaugušas ceļa zīmes kā dabas stihija vasarā!

 
 

Juris Zvirbulis

Jau daudzus gadus LAMB ir līdzās autobraucējiem, lai pildītu savu galveno uzdevumu – radīt drošības sajūtu ceļā. Autovadītājam svarīgi zināt, ka viņam vienmēr ir uz ko paļauties grūtā brīdī, neatkarīgi no laika apstākļiem un diennakts stundas.

Ar cieņu
Juris Zvirbulis
LAMB autokluba prezidents

 
Copyright © .:: LAMB ::. 2005-2019. All Rights Reserved

Latvijas Reitingi Top.LV
autoevakuators, evakuators, auto evakuators, SOS autoevakuators, SOS evakuators, diennakts SOS evakuators autoevakuācija, auto evakuēšana, auto pārvietošana, auto palīdzība uz ceļa, uz ielas, uz šosejas, auto tehniskā palīdzība uz ceļa, auto transportēšana Latvijā, evakuatora pakalpojumi, evakuatora palīdzība, automašīnu evakuācija, automašīnu transportēšana, automašīnu ievilkšana, automašīnu izvilkšana no grāvja, automašīnu labošana uz ceļa ( pēc situācijas ), automašīnu pārvietošana, bojātu automašīnu transportēšana, bojātu auto evakuācija, bojātu auto uzglabāšana, avarējušu, pēc avārijas automašīnu transportēšana, pārvietošana, vilkšana, diennakts auto SOS palīdzība, diennakts autoevakuācija, diennakts auto evakuācija, diennakts autoevakuators, diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, evakuatora pakalpojumi, evakuācija, iestigušu mašīnu izvilkšana, izvilkšana no grāvja, bedres, nogādāšana mājās, servisā, birojā, stāvlaukumā, SOS diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, SOS diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, ielas, šosejas, autostrādes ( ceļā ), izbraukumā, SOS palīdzība, tehniskā palīdzība ceļā, transporta līdzekļu transportēšana, transporta līdzekļu evakuācija, tehnika palīdzība uz ielas Centrs , Āgenskalns, Bolderāja, Beberbeķi, Bieķensala, Bieriņi, Bišumuiža, Bukulti, Buļļi, Botāniskā dārza rajons, Brasa, Brekši, Čiekurkalns, Dārziņi, Daugavgrīva, Dārzciems, Dreiliņi, Dzirciems, Grīvas masīvs, Grīziņkalns, Iļģuciems, Imanta, Jaunciems, Jaunmīlgrāvis, Jugla, Katlakalns, Klīversala, Ķīpsala, Kleisti, Kundziņsala, Lucavsala Ķengarags, Mangaļsala, Mežciems, Mežaparks, Pārdaugava, Pļavnieki, Purvciems, Pētersala , Rumbula, Sarkandaugava, Šampēteris, Suži, Šmerlis, Teika, Titurga, Torņakalns, Vecāķi, Vecrīga, Vakarbuļļi, Vecmīlgrāvis, Zasulauks, Ziemeļblāzma, Ziepniekkalns, Zolitūde, Spilve, Berģi, Autoevakuācija, Palīdzība uz ceļa, Evakuators Rīgā, Autopalīdzība Rīga, Evakuatori Rīgā, Diennakts auto palīdzība, Diennakts SOS, Diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, Diennakts auto evakuācija, Auto evakuators, Autoevakuators, Auto evakuācija, Automašīnu evakuācija, Auto evakuēšana, Automobiļu atvēršana, Auto piestartēšana, Dzinēja piestartēšana, Auto pārvietošana, Automašīnu pārvietošana, Auto palīdzība uz ceļa, Auto tehniskā palīdzība, Bojātu automašīnu transportēšana, Auto transportēšana, Auto transportēšana Latvijā, Autoevakuatora palīdzība, Automašīnu izvilkšana no grāvja, Automašīnu labošana uz ceļa, Auto remonts uz ceļa, Automobiļu transportēšana, Bojātu auto evakuācija, Avarējušu automašīnu evakuācija, Auto evakuācija, Evakuatora, autoevakuatora pakalpojumi, Evakuācija pēc avārijas, SOS palīdzība uz ceļa, Tehniskā palīdzība ceļā, Transporta līdzekļu transportēšana, evakuācija