« galvenā        draugiem.lv/LAMB  
Kā mūs atrast?    Show your Card!       
 
   
 

 
Sveicam jauno riteņbraucēju izlasi

LAMB jauno riteņbraucēju komandai izcils rezultāts sacensībās Budapeštā!

Sveicam Latvijas jauno riteņbraucēju izlasi, kas sīvā konkurencē izcīnīja augsto 2. vietu FIA Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensībufinālā (EuropeanTrafficEducationContest). 7. septembrī Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā. Latviju pārstāvēja Anete Krūmiņa, Katrīna Karlsone, Rodrigo Broks un Nils Prihodčenko. Jauniešu komandu vadīja  pedagogi  Andris Žilko un Valda Kjaspere. Mūsu komanda tikai par 5 punktiem atpalika no Krievijas skolēniem (RAF), bet 3. vietu sacensībās ieguva Serbijasjaunieši (AMSS).

Eiropas sacensībās piedalījās skolēnu komanda, kura uzvarēja Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) organizētajā Vislatvijas Jauno satiksmes dalībnieku forumā.  Tajā jauniešiem no visas Latvijas bija jādemonstrē teorētiskās zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem un satiksmes drošību, jāprot sniegt pirmo medicīnisko palīdzību, jāpārzina velosipēda uzbūve, kā arī jāveic praktiskā braukšana ar velosipēdu.

Katru gadu Latvijas jaunie velosipēdisti no Eiropas sacensībām atgriežas ar izciliem sasniegumiem. Aizvadītajā gadā 1. vieta tika izcīnīta Albānijā, pirms diviem gadiem – 1. vieta  Čehijā, 2009. gadā –1. vieta Somijā, savukārt 2015. gadā Austrijā, 2013. gadā Melnkalnē, 2012. gadā Polijā un 2010. gadā Maķedonijā tika izcīnītas 3.vietas.

Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensības notiek zem FIA karoga un ir ikgadējs notikums, kurā bērni vecumā no 10 līdz 12 gadiem sacenšas, lai demonstrētu teorētiskās un praktiskās zināšanas par ceļu satiksmes drošību. Sacensības līdzfinansē Eiropas Komisija, Latvijā forumu atbalsta LTAB/OCTA, bet mūsu jauniešu komandas dalību Eiropas sacensībās nodrošina autoklubs LAMB.

 
 

Juris Zvirbulis

Jau daudzus gadus LAMB ir līdzās autobraucējiem, lai pildītu savu galveno uzdevumu – radīt drošības sajūtu ceļā. Autovadītājam svarīgi zināt, ka viņam vienmēr ir uz ko paļauties grūtā brīdī, neatkarīgi no laika apstākļiem un diennakts stundas.

Ar cieņu
Juris Zvirbulis
LAMB autokluba prezidents

 
Copyright © .:: LAMB ::. 2005-2019. All Rights Reserved

Latvijas Reitingi Top.LV
autoevakuators, evakuators, auto evakuators, SOS autoevakuators, SOS evakuators, diennakts SOS evakuators autoevakuācija, auto evakuēšana, auto pārvietošana, auto palīdzība uz ceļa, uz ielas, uz šosejas, auto tehniskā palīdzība uz ceļa, auto transportēšana Latvijā, evakuatora pakalpojumi, evakuatora palīdzība, automašīnu evakuācija, automašīnu transportēšana, automašīnu ievilkšana, automašīnu izvilkšana no grāvja, automašīnu labošana uz ceļa ( pēc situācijas ), automašīnu pārvietošana, bojātu automašīnu transportēšana, bojātu auto evakuācija, bojātu auto uzglabāšana, avarējušu, pēc avārijas automašīnu transportēšana, pārvietošana, vilkšana, diennakts auto SOS palīdzība, diennakts autoevakuācija, diennakts auto evakuācija, diennakts autoevakuators, diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, evakuatora pakalpojumi, evakuācija, iestigušu mašīnu izvilkšana, izvilkšana no grāvja, bedres, nogādāšana mājās, servisā, birojā, stāvlaukumā, SOS diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, SOS diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, ielas, šosejas, autostrādes ( ceļā ), izbraukumā, SOS palīdzība, tehniskā palīdzība ceļā, transporta līdzekļu transportēšana, transporta līdzekļu evakuācija, tehnika palīdzība uz ielas Centrs , Āgenskalns, Bolderāja, Beberbeķi, Bieķensala, Bieriņi, Bišumuiža, Bukulti, Buļļi, Botāniskā dārza rajons, Brasa, Brekši, Čiekurkalns, Dārziņi, Daugavgrīva, Dārzciems, Dreiliņi, Dzirciems, Grīvas masīvs, Grīziņkalns, Iļģuciems, Imanta, Jaunciems, Jaunmīlgrāvis, Jugla, Katlakalns, Klīversala, Ķīpsala, Kleisti, Kundziņsala, Lucavsala Ķengarags, Mangaļsala, Mežciems, Mežaparks, Pārdaugava, Pļavnieki, Purvciems, Pētersala , Rumbula, Sarkandaugava, Šampēteris, Suži, Šmerlis, Teika, Titurga, Torņakalns, Vecāķi, Vecrīga, Vakarbuļļi, Vecmīlgrāvis, Zasulauks, Ziemeļblāzma, Ziepniekkalns, Zolitūde, Spilve, Berģi, Autoevakuācija, Palīdzība uz ceļa, Evakuators Rīgā, Autopalīdzība Rīga, Evakuatori Rīgā, Diennakts auto palīdzība, Diennakts SOS, Diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, Diennakts auto evakuācija, Auto evakuators, Autoevakuators, Auto evakuācija, Automašīnu evakuācija, Auto evakuēšana, Automobiļu atvēršana, Auto piestartēšana, Dzinēja piestartēšana, Auto pārvietošana, Automašīnu pārvietošana, Auto palīdzība uz ceļa, Auto tehniskā palīdzība, Bojātu automašīnu transportēšana, Auto transportēšana, Auto transportēšana Latvijā, Autoevakuatora palīdzība, Automašīnu izvilkšana no grāvja, Automašīnu labošana uz ceļa, Auto remonts uz ceļa, Automobiļu transportēšana, Bojātu auto evakuācija, Avarējušu automašīnu evakuācija, Auto evakuācija, Evakuatora, autoevakuatora pakalpojumi, Evakuācija pēc avārijas, SOS palīdzība uz ceļa, Tehniskā palīdzība ceļā, Transporta līdzekļu transportēšana, evakuācija