« galvenā        draugiem.lv/LAMB  
Kā mūs atrast?    Show your Card!       
 
   
 

 
Žans Tods pasniedz atzinības rakstu

FIA prezidents Žans Tods pasniedz LAMB atzinības rakstu

16. un 17. septembrī Latvijādarba vizītē viesojas Starptautiskās automobiļu federācijas (FIA) prezidents Žans Tods. Vizītes laikā Žans Tods apmeklēFIA pasaules rallijkrosa čempionāta desmitā posma sacensības Biķernieku trasē, tiekas ar Latvijas amatpersonām, nevalstisko organizāciju un mediju pārstāvjiem. Sarunas laikā ar FIA mobilitātes kluba LAMB prezidentu Juri Zvirbuli  tika pārrunātas satiksmes drošības aktualitātes, piemēram, nepareiza braukšanas ātruma izvēle, mobilo telefonu lietošana pie stūres, mazaizsargāto satiksmes dalībnieku apdraudējums. Žans Tods pasniedza Jurim Zvirbulim atzinības rakstu par LAMB ieguldījumu FIA satiksmes drošības programmās.

Juris Zvirbulis iepazīstināja ar projektiem, kurus AutoklubsLAMB ir īstenojis sadarbībā ar FIA, kā akciju “Spīdi tumsā”, kas balstīta uz FIA programmu Staybright, virtuālās satiksmes drošības spēles aplikāciju bērniem “Lācītis Ķepainītis”, ikgadējiem pasākumiem satiksmes drošības nedēļā un dienā bez bojāgājušajiem uz ceļa (EDWARD), kura šogad būs 21. septembrī, un tās kopējais aicinājums būs nelietot mobilos telefonus pie stūres bez brīvroku aprīkojuma.

“FIA spēks ir tās autoklubos, kas rūpējas par drošību uz ceļiem pašu mājās un popularizē FIA satiksmes drošības programmas,” uzsvēra Žans Tods.

FIA prezidents izteica atbalstu Autoklubam LAMB, kā sabiedriskai organizācijai, kas īsteno projektus, pauž viedokļus par aktuāliem satiksmes drošības jautājumiem medijos un ietekmē lēmumu pieņemšanas procesu gan valsts, gan pašvaldības līmenī.

"Starptautiskās automobiļu federācijas pieredze un piemērs dod iespēju autoklubiem un arī LAMB izmantot labākos prakses piemērus, lai stiprinātu satiksmes drošību,” teica Juris Zvirbulis. Autokluba LAMB prezidents parakstīja atbalstu Žanam Todam, kandidējot nākamajam FIA prezidenta termiņam.

Iepriekšējo reizi Žans Tods Latviju apmeklēja 2011. gada novembrī. Viņš ir FIA prezidents kopš 2009. gada. Savas karjeras laikā ir bijis pazīstams autobraucējs. Pēc sportista karjeras beigām strādājis Peugeot komandā, bet 1990. gadā Žans Tods kļuva par Ferrari F1 komandas vadītāju, vēlāk kļuva par visa Ferrari uzņēmuma vadītāju.

 
 

Juris Zvirbulis

Jau daudzus gadus LAMB ir līdzās autobraucējiem, lai pildītu savu galveno uzdevumu – radīt drošības sajūtu ceļā. Autovadītājam svarīgi zināt, ka viņam vienmēr ir uz ko paļauties grūtā brīdī, neatkarīgi no laika apstākļiem un diennakts stundas.

Ar cieņu
Juris Zvirbulis
LAMB autokluba prezidents

 
Copyright © .:: LAMB ::. 2005-2019. All Rights Reserved

Latvijas Reitingi Top.LV
autoevakuators, evakuators, auto evakuators, SOS autoevakuators, SOS evakuators, diennakts SOS evakuators autoevakuācija, auto evakuēšana, auto pārvietošana, auto palīdzība uz ceļa, uz ielas, uz šosejas, auto tehniskā palīdzība uz ceļa, auto transportēšana Latvijā, evakuatora pakalpojumi, evakuatora palīdzība, automašīnu evakuācija, automašīnu transportēšana, automašīnu ievilkšana, automašīnu izvilkšana no grāvja, automašīnu labošana uz ceļa ( pēc situācijas ), automašīnu pārvietošana, bojātu automašīnu transportēšana, bojātu auto evakuācija, bojātu auto uzglabāšana, avarējušu, pēc avārijas automašīnu transportēšana, pārvietošana, vilkšana, diennakts auto SOS palīdzība, diennakts autoevakuācija, diennakts auto evakuācija, diennakts autoevakuators, diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, evakuatora pakalpojumi, evakuācija, iestigušu mašīnu izvilkšana, izvilkšana no grāvja, bedres, nogādāšana mājās, servisā, birojā, stāvlaukumā, SOS diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, SOS diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, ielas, šosejas, autostrādes ( ceļā ), izbraukumā, SOS palīdzība, tehniskā palīdzība ceļā, transporta līdzekļu transportēšana, transporta līdzekļu evakuācija, tehnika palīdzība uz ielas Centrs , Āgenskalns, Bolderāja, Beberbeķi, Bieķensala, Bieriņi, Bišumuiža, Bukulti, Buļļi, Botāniskā dārza rajons, Brasa, Brekši, Čiekurkalns, Dārziņi, Daugavgrīva, Dārzciems, Dreiliņi, Dzirciems, Grīvas masīvs, Grīziņkalns, Iļģuciems, Imanta, Jaunciems, Jaunmīlgrāvis, Jugla, Katlakalns, Klīversala, Ķīpsala, Kleisti, Kundziņsala, Lucavsala Ķengarags, Mangaļsala, Mežciems, Mežaparks, Pārdaugava, Pļavnieki, Purvciems, Pētersala , Rumbula, Sarkandaugava, Šampēteris, Suži, Šmerlis, Teika, Titurga, Torņakalns, Vecāķi, Vecrīga, Vakarbuļļi, Vecmīlgrāvis, Zasulauks, Ziemeļblāzma, Ziepniekkalns, Zolitūde, Spilve, Berģi, Autoevakuācija, Palīdzība uz ceļa, Evakuators Rīgā, Autopalīdzība Rīga, Evakuatori Rīgā, Diennakts auto palīdzība, Diennakts SOS, Diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, Diennakts auto evakuācija, Auto evakuators, Autoevakuators, Auto evakuācija, Automašīnu evakuācija, Auto evakuēšana, Automobiļu atvēršana, Auto piestartēšana, Dzinēja piestartēšana, Auto pārvietošana, Automašīnu pārvietošana, Auto palīdzība uz ceļa, Auto tehniskā palīdzība, Bojātu automašīnu transportēšana, Auto transportēšana, Auto transportēšana Latvijā, Autoevakuatora palīdzība, Automašīnu izvilkšana no grāvja, Automašīnu labošana uz ceļa, Auto remonts uz ceļa, Automobiļu transportēšana, Bojātu auto evakuācija, Avarējušu automašīnu evakuācija, Auto evakuācija, Evakuatora, autoevakuatora pakalpojumi, Evakuācija pēc avārijas, SOS palīdzība uz ceļa, Tehniskā palīdzība ceļā, Transporta līdzekļu transportēšana, evakuācija