« galvenā        draugiem.lv/LAMB  
Kā mūs atrast?    Show your Card!       
 
   
 

 
Konkurss

Esi nākotnes transporta ģēnijs!

Tu esi 18 līdz 22 gadus vecs, tev ir apnikusi satiksme tavā pilsētā, uzskati, ka transporta izmaksas ir pārāk lielas, tevi satrauc transporta ietekme uz globālo sasilšanu, esi pārpilns ar idejām, kā uzlabot mobilitāti Eiropā un pasaulē kopumā un vēlies rīkoties, lai situāciju uzlabotu?

Tad piedalies Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) izsludinātajā konkursā un pierādi, ka esi nākotnes transporta ģēnijs! FIA Region 1 un LAMB uzskata - tā ir Tava iespēja, strādājot kopā ar starptautiskajiem ekspertiem mobilitātes jomā, mainīt pasauli! Pat visvienkāršākā ideja var globāli uzlabot satiksmi un transportu Latvijā, Eiropā, Pasaulē!

Tev ir jāaizsūta savs konkursa darbs starptautiskai žūrijai, kura pirmajā atlases posmā rūpīgi izvēlēsies piecus dalībniekus. Šie pieci jaunieši dosies FIA apmaksātā divu dienu vizītē uz Briseli, kur klātienē iepazīstinās FIA ekspertus ar savu ideju. Pēc diskusijām Briselē tiks atlasīti trīs labākie, kuri 10. maijā dosies uz Helsinkiem, lai FIA Region 1 Asamblejas laikā iepazīstinātu ar savu mobilitātes koncepciju, un tieši Asamblejas dalībnieki balsos, lai izvēlētos vienu nākotnes transporta ģēniju, kurš saņems galveno balvu – ceļojumu uz FIA Formulas E sacensībām Londonā 2. un 3. jūlijā.

Konkursa žūrijā ir FIA Region 1 prezidents Thierry Willemarck, Somijas Transporta un komunikāciju ministre Anne Berner, FIA Formulas E pilots un elektro mobilitātes vēstnieks Jerome D’Ambrosio. Žūrija vērtēs konkursa darbu oriģinalitāti, kādu ieguldījumu no idejas gūtu sabiedrība, cik nozīmīga ideja ir transportam un mobilitātei kopumā, vai idejas piedāvājuma prezentācijas veids ir aizraujošs un interesants.

Piedalies un iespējams tieši Tu kļūsi par nākotnes transporta ģēniju un vērosi aizraujošās Formulas E sacensības!

Plašāka informācija par konkursu – http://genius.fiaregion1.com/,  http://www.fiaregion1.com/ 

 
 

Juris Zvirbulis

Jau daudzus gadus LAMB ir līdzās autobraucējiem, lai pildītu savu galveno uzdevumu – radīt drošības sajūtu ceļā. Autovadītājam svarīgi zināt, ka viņam vienmēr ir uz ko paļauties grūtā brīdī, neatkarīgi no laika apstākļiem un diennakts stundas.

Ar cieņu
Juris Zvirbulis
LAMB autokluba prezidents

 
Copyright © .:: LAMB ::. 2005-2019. All Rights Reserved

Latvijas Reitingi Top.LV
autoevakuators, evakuators, auto evakuators, SOS autoevakuators, SOS evakuators, diennakts SOS evakuators autoevakuācija, auto evakuēšana, auto pārvietošana, auto palīdzība uz ceļa, uz ielas, uz šosejas, auto tehniskā palīdzība uz ceļa, auto transportēšana Latvijā, evakuatora pakalpojumi, evakuatora palīdzība, automašīnu evakuācija, automašīnu transportēšana, automašīnu ievilkšana, automašīnu izvilkšana no grāvja, automašīnu labošana uz ceļa ( pēc situācijas ), automašīnu pārvietošana, bojātu automašīnu transportēšana, bojātu auto evakuācija, bojātu auto uzglabāšana, avarējušu, pēc avārijas automašīnu transportēšana, pārvietošana, vilkšana, diennakts auto SOS palīdzība, diennakts autoevakuācija, diennakts auto evakuācija, diennakts autoevakuators, diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, evakuatora pakalpojumi, evakuācija, iestigušu mašīnu izvilkšana, izvilkšana no grāvja, bedres, nogādāšana mājās, servisā, birojā, stāvlaukumā, SOS diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, SOS diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, ielas, šosejas, autostrādes ( ceļā ), izbraukumā, SOS palīdzība, tehniskā palīdzība ceļā, transporta līdzekļu transportēšana, transporta līdzekļu evakuācija, tehnika palīdzība uz ielas Centrs , Āgenskalns, Bolderāja, Beberbeķi, Bieķensala, Bieriņi, Bišumuiža, Bukulti, Buļļi, Botāniskā dārza rajons, Brasa, Brekši, Čiekurkalns, Dārziņi, Daugavgrīva, Dārzciems, Dreiliņi, Dzirciems, Grīvas masīvs, Grīziņkalns, Iļģuciems, Imanta, Jaunciems, Jaunmīlgrāvis, Jugla, Katlakalns, Klīversala, Ķīpsala, Kleisti, Kundziņsala, Lucavsala Ķengarags, Mangaļsala, Mežciems, Mežaparks, Pārdaugava, Pļavnieki, Purvciems, Pētersala , Rumbula, Sarkandaugava, Šampēteris, Suži, Šmerlis, Teika, Titurga, Torņakalns, Vecāķi, Vecrīga, Vakarbuļļi, Vecmīlgrāvis, Zasulauks, Ziemeļblāzma, Ziepniekkalns, Zolitūde, Spilve, Berģi, Autoevakuācija, Palīdzība uz ceļa, Evakuators Rīgā, Autopalīdzība Rīga, Evakuatori Rīgā, Diennakts auto palīdzība, Diennakts SOS, Diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, Diennakts auto evakuācija, Auto evakuators, Autoevakuators, Auto evakuācija, Automašīnu evakuācija, Auto evakuēšana, Automobiļu atvēršana, Auto piestartēšana, Dzinēja piestartēšana, Auto pārvietošana, Automašīnu pārvietošana, Auto palīdzība uz ceļa, Auto tehniskā palīdzība, Bojātu automašīnu transportēšana, Auto transportēšana, Auto transportēšana Latvijā, Autoevakuatora palīdzība, Automašīnu izvilkšana no grāvja, Automašīnu labošana uz ceļa, Auto remonts uz ceļa, Automobiļu transportēšana, Bojātu auto evakuācija, Avarējušu automašīnu evakuācija, Auto evakuācija, Evakuatora, autoevakuatora pakalpojumi, Evakuācija pēc avārijas, SOS palīdzība uz ceļa, Tehniskā palīdzība ceļā, Transporta līdzekļu transportēšana, evakuācija