« galvenā        draugiem.lv/LAMB  
Kā mūs atrast?    Show your Card!       
 
   
 

 
Konkursa uzvarētāji!

Apbalvoti LAMB un FIA satiksmes drošības video klipu konkursa uzvarētāji!

Šodien 3. oktobrī svinīgā pasākumā Kalnciema kvartālā tika apbalvoti Latvijas Automoto biedrības (LAMB) un Starptautiskās automobiļu federācijas (FIA) rīkotā video klipu konkursa uzvarētāji. Konkurss ietvaros satiksmes dalībnieki, it īpaši jaunieši, tika aicināti no 30. marta līdz 25. septembrim iesūtīt video darbus. Katrā no iesūtītajiem klipiem bija jāatspoguļo viens vai vairāki FIA 10 satiksmes drošības Zelta likumi, pamatojot tā ievērošanas nozīmi (http://www.lamb.lv/?id=126). Konkurss izraisīja lielu jauniešu interesi un aktivitāti, jo video informācija par iespēju piedalīties tika noskatīta sociālajos tīklos 135 tūkstoš reizes. Kopumā 53 autori no visas Latvijas iesniedza 38 darbus.

Par interesantāko video klipu tika atzīts un 1000 eiro balvu saņēma Andreja Siliņa video (https://www.youtube.com/watch?v=kLF3dTDW3G8) ar saukli „Labāk redzams un drošs – nekā neesošs”. „Riteņbraucēji tiek uzskatīti par neaizsargātākajiem ceļu satiksmes dalībniekiem. Tie izjustāk sajūt ceļu – palecas pie katras bedres, sajūt vēju nogriežoties līkumā. Tāpat ir ar katru triecienu un kritienu. Tāpēc mazākais, ko sevis dēļ varam darīt, ir uzvilkt ķiveri un atstarojošo vesti. Un ceļš būs mums labvēlīgs,” raksta Andrejs.

Balvas 500 eiro apmērā saņēma sekojoši konkursa dalībnieki:

Visi pārējie konkursa dalībnieki saņēma veicināšanas balvas. Visi iesniegtie video klipi atrodami šeit.

Kompetenta žūrija, kurā ir autoeksperts un televīzijas raidījuma „Zebra” vadītājs Pauls Timrots, reklāmas eksperts Edgars Skulte, CSDD Sabiedrisko attiecību daļas vadītājs Jānis Aizpors, Žanis Pavlovskis no grupas „Olas” un LAMB prezidents Juris Zvirbulis izvērtēja iesniegtos konkursa darbus atbilstoši konkursa nolikumam. 

„Ņemot vērā satraucošo Latvijas satiksmes drošības statistiku, šāds videoklipu konkurss mūsu valstī ir īpaši nepieciešams gan jauniešiem, gan visiem pārējiem satiksmes dalībniekiem. Kā atraktīvs idejas atspoguļošanas veids, videoklips veicina ne tikai pašu klipu autoru izpratni par satiksmes drošību, bet arī uzrunā daudz plašāku auditoriju,” uzskata LAMB prezidents Juris Zvirbulis.

FIA 10 satiksmes drošības Zelta likumi ir labi zināmi nosacījumi, lai droši piedalītos ceļu satiksmē. Piemēram, vienmēr piesprādzēties, nepārkāpt ātruma ierobežojumus, regulāri pārbaudīt auto riepas. Prakse liecina, ka šie likumi ne vienmēr tiek ievēroti.

Konkursu atbalstīja FIA, CSDD, LTAB/OCTA.
Autoklubs LAMB

 
 

Juris Zvirbulis

Jau daudzus gadus LAMB ir līdzās autobraucējiem, lai pildītu savu galveno uzdevumu – radīt drošības sajūtu ceļā. Autovadītājam svarīgi zināt, ka viņam vienmēr ir uz ko paļauties grūtā brīdī, neatkarīgi no laika apstākļiem un diennakts stundas.

Ar cieņu
Juris Zvirbulis
LAMB autokluba prezidents

 
Copyright © .:: LAMB ::. 2005-2019. All Rights Reserved

Latvijas Reitingi Top.LV
autoevakuators, evakuators, auto evakuators, SOS autoevakuators, SOS evakuators, diennakts SOS evakuators autoevakuācija, auto evakuēšana, auto pārvietošana, auto palīdzība uz ceļa, uz ielas, uz šosejas, auto tehniskā palīdzība uz ceļa, auto transportēšana Latvijā, evakuatora pakalpojumi, evakuatora palīdzība, automašīnu evakuācija, automašīnu transportēšana, automašīnu ievilkšana, automašīnu izvilkšana no grāvja, automašīnu labošana uz ceļa ( pēc situācijas ), automašīnu pārvietošana, bojātu automašīnu transportēšana, bojātu auto evakuācija, bojātu auto uzglabāšana, avarējušu, pēc avārijas automašīnu transportēšana, pārvietošana, vilkšana, diennakts auto SOS palīdzība, diennakts autoevakuācija, diennakts auto evakuācija, diennakts autoevakuators, diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, evakuatora pakalpojumi, evakuācija, iestigušu mašīnu izvilkšana, izvilkšana no grāvja, bedres, nogādāšana mājās, servisā, birojā, stāvlaukumā, SOS diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, SOS diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, ielas, šosejas, autostrādes ( ceļā ), izbraukumā, SOS palīdzība, tehniskā palīdzība ceļā, transporta līdzekļu transportēšana, transporta līdzekļu evakuācija, tehnika palīdzība uz ielas Centrs , Āgenskalns, Bolderāja, Beberbeķi, Bieķensala, Bieriņi, Bišumuiža, Bukulti, Buļļi, Botāniskā dārza rajons, Brasa, Brekši, Čiekurkalns, Dārziņi, Daugavgrīva, Dārzciems, Dreiliņi, Dzirciems, Grīvas masīvs, Grīziņkalns, Iļģuciems, Imanta, Jaunciems, Jaunmīlgrāvis, Jugla, Katlakalns, Klīversala, Ķīpsala, Kleisti, Kundziņsala, Lucavsala Ķengarags, Mangaļsala, Mežciems, Mežaparks, Pārdaugava, Pļavnieki, Purvciems, Pētersala , Rumbula, Sarkandaugava, Šampēteris, Suži, Šmerlis, Teika, Titurga, Torņakalns, Vecāķi, Vecrīga, Vakarbuļļi, Vecmīlgrāvis, Zasulauks, Ziemeļblāzma, Ziepniekkalns, Zolitūde, Spilve, Berģi, Autoevakuācija, Palīdzība uz ceļa, Evakuators Rīgā, Autopalīdzība Rīga, Evakuatori Rīgā, Diennakts auto palīdzība, Diennakts SOS, Diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, Diennakts auto evakuācija, Auto evakuators, Autoevakuators, Auto evakuācija, Automašīnu evakuācija, Auto evakuēšana, Automobiļu atvēršana, Auto piestartēšana, Dzinēja piestartēšana, Auto pārvietošana, Automašīnu pārvietošana, Auto palīdzība uz ceļa, Auto tehniskā palīdzība, Bojātu automašīnu transportēšana, Auto transportēšana, Auto transportēšana Latvijā, Autoevakuatora palīdzība, Automašīnu izvilkšana no grāvja, Automašīnu labošana uz ceļa, Auto remonts uz ceļa, Automobiļu transportēšana, Bojātu auto evakuācija, Avarējušu automašīnu evakuācija, Auto evakuācija, Evakuatora, autoevakuatora pakalpojumi, Evakuācija pēc avārijas, SOS palīdzība uz ceļa, Tehniskā palīdzība ceļā, Transporta līdzekļu transportēšana, evakuācija