« galvenā        draugiem.lv/LAMB  
Kā mūs atrast?    Show your Card!       
 
   
 

 
Video klipu konkurss

FIA 10 satiksmes drošības Zelta likumi video klipos

Latvijas Automoto biedrība sadarbībā ar Starptautisko automobiļu federāciju (FIA) no 2015. gada 30. marta līdz 25. septembrim rīko video klipu konkursu, kuros vizuāli tiktu atspoguļoti FIA 10 satiksmes drošības Zelta likumi. Konkursu atbalsta Ceļu satiksmes drošības direkcija un Latvijas Automobiļu federācija.

Projekta mērķis ir atraktīvā, vizuāli interesantā formā veicināt satiksmes dalībnieku izpratni par FIA 10 satiksmes drošības Zelta likumu regulāras ievērošanas nozīmi, piedaloties ceļu satiksmē, un palielināt jauniešu, kā nozīmīgas konkursa mērķauditorijas izpratni par satiksmes drošības nozīmi mūsdienu sabiedrībā. Konkursā aicināti piedalīties visi satiksmes dalībnieki, it īpaši jaunieši, kuri, veidojot video klipus, vēlas stiprināt satiksmes drošību.

Konkursa dalībnieki tiek aicināti sagatavot video klipu par vienu vai vairākiem FIA 10 satiksmes drošības Zelta likumiem, izveidot katra klipa saukli un sagatavot tā idejas aprakstu. Materiāli ir jānosūta uz e pasta adresi konkurss@lamb.lv līdz 2015. gada 25. septembrim. Konkursa darbus vērtēs žūrija, kurā būs gan LAMB, gan citi satiksmes drošības eksperti. Vērtēšana notiks balstoties uz konkursa nolikumu un vērtēšanas metodoloģiju, kuras pamatā ir punktu sistēma.

Uzvarētāji tiks paziņoti un apbalvoti īpašā projekta noslēguma pasākumā, kurā piedalīsies žūrijas dalībnieki, mediju pārstāvji, konkursa dalībnieki un citi satiksmes drošības eksperti. Labākie video klipu autori saņems naudas balvas par kopējo summu 5000 eiro.

FIA 10 satiksmes drošības Zelta likumi ir pamata nosacījumi, lai droši piedalītos ceļu satiksmē. Piemēram, vienmēr piesprādzēties, nepārkāpt ātruma ierobežojumus, regulāri pārbaudīt auto riepas. Diemžēl prakse liecina, ka šie likumi ne vienmēr tiek ievēroti. Satiksmes negadījumos katru dienu pasaulē bojā iet 500 bērni un tūkstošiem tiek ievainoti. Latvija ir pirmajā vietā ES bojā gājušo skaita ziņā uz vienu miljonu iedzīvotāju. Latvijā 2014. bojā gāja 105 cilvēki uz vienu miljonu, bet vidēji ES bija 51 bojāgājušais. Pieaug arī cietušo mazaizsargāto satiksmes dalībnieku skaits. Visstraujāk par 16,2% ir audzis riteņbraucēju skaits, bet kopā bojāgājušo riteņbraucēju, mopēdistu un motociklistu skaits ir audzis no divdesmit sešiem 2013. gadā līdz trīsdesmit diviem 2014. gadā. 2014. gadā salīdzinot ar 2013. gadu par 2,3% pieaudzis arī bojā gājušo un cietušo gājēju skaits. Negatīvās tendences turpinās arī šī gada sākumā, kad janvārī vien bojā gāja 22 cilvēki, kas ir gandrīz trīs reizes vairāk nekā aizvadītā gada sākumā.  

„Latvijas Automoto biedrība jau vairākus gadus popularizē FIA 10 satiksmes drošības Zelta likumus. Šoreiz izmantosim atraktīvu, gan jauniešiem, gan citiem dalībniekiem netradicionālu formu, jo vizuālā māksla ir veids, kā īpaši efektīvi stāstīt par satiksmes drošību,” uzskata LAMB prezidents Juris Zvirbulis.

Neskaidros jautājumus par konkursa norisi un dalību tajā jāsūta uz e pastu konkurss@lamb.lv vai jāzvana 1888.

 

 
 

Juris Zvirbulis

Jau daudzus gadus LAMB ir līdzās autobraucējiem, lai pildītu savu galveno uzdevumu – radīt drošības sajūtu ceļā. Autovadītājam svarīgi zināt, ka viņam vienmēr ir uz ko paļauties grūtā brīdī, neatkarīgi no laika apstākļiem un diennakts stundas.

Ar cieņu
Juris Zvirbulis
LAMB autokluba prezidents

 
Copyright © .:: LAMB ::. 2005-2019. All Rights Reserved

Latvijas Reitingi Top.LV
autoevakuators, evakuators, auto evakuators, SOS autoevakuators, SOS evakuators, diennakts SOS evakuators autoevakuācija, auto evakuēšana, auto pārvietošana, auto palīdzība uz ceļa, uz ielas, uz šosejas, auto tehniskā palīdzība uz ceļa, auto transportēšana Latvijā, evakuatora pakalpojumi, evakuatora palīdzība, automašīnu evakuācija, automašīnu transportēšana, automašīnu ievilkšana, automašīnu izvilkšana no grāvja, automašīnu labošana uz ceļa ( pēc situācijas ), automašīnu pārvietošana, bojātu automašīnu transportēšana, bojātu auto evakuācija, bojātu auto uzglabāšana, avarējušu, pēc avārijas automašīnu transportēšana, pārvietošana, vilkšana, diennakts auto SOS palīdzība, diennakts autoevakuācija, diennakts auto evakuācija, diennakts autoevakuators, diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, evakuatora pakalpojumi, evakuācija, iestigušu mašīnu izvilkšana, izvilkšana no grāvja, bedres, nogādāšana mājās, servisā, birojā, stāvlaukumā, SOS diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, SOS diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, ielas, šosejas, autostrādes ( ceļā ), izbraukumā, SOS palīdzība, tehniskā palīdzība ceļā, transporta līdzekļu transportēšana, transporta līdzekļu evakuācija, tehnika palīdzība uz ielas Centrs , Āgenskalns, Bolderāja, Beberbeķi, Bieķensala, Bieriņi, Bišumuiža, Bukulti, Buļļi, Botāniskā dārza rajons, Brasa, Brekši, Čiekurkalns, Dārziņi, Daugavgrīva, Dārzciems, Dreiliņi, Dzirciems, Grīvas masīvs, Grīziņkalns, Iļģuciems, Imanta, Jaunciems, Jaunmīlgrāvis, Jugla, Katlakalns, Klīversala, Ķīpsala, Kleisti, Kundziņsala, Lucavsala Ķengarags, Mangaļsala, Mežciems, Mežaparks, Pārdaugava, Pļavnieki, Purvciems, Pētersala , Rumbula, Sarkandaugava, Šampēteris, Suži, Šmerlis, Teika, Titurga, Torņakalns, Vecāķi, Vecrīga, Vakarbuļļi, Vecmīlgrāvis, Zasulauks, Ziemeļblāzma, Ziepniekkalns, Zolitūde, Spilve, Berģi, Autoevakuācija, Palīdzība uz ceļa, Evakuators Rīgā, Autopalīdzība Rīga, Evakuatori Rīgā, Diennakts auto palīdzība, Diennakts SOS, Diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa, Diennakts auto evakuācija, Auto evakuators, Autoevakuators, Auto evakuācija, Automašīnu evakuācija, Auto evakuēšana, Automobiļu atvēršana, Auto piestartēšana, Dzinēja piestartēšana, Auto pārvietošana, Automašīnu pārvietošana, Auto palīdzība uz ceļa, Auto tehniskā palīdzība, Bojātu automašīnu transportēšana, Auto transportēšana, Auto transportēšana Latvijā, Autoevakuatora palīdzība, Automašīnu izvilkšana no grāvja, Automašīnu labošana uz ceļa, Auto remonts uz ceļa, Automobiļu transportēšana, Bojātu auto evakuācija, Avarējušu automašīnu evakuācija, Auto evakuācija, Evakuatora, autoevakuatora pakalpojumi, Evakuācija pēc avārijas, SOS palīdzība uz ceļa, Tehniskā palīdzība ceļā, Transporta līdzekļu transportēšana, evakuācija